Tiktok Takipçi Satın Al

Lian Li O11 Vision Krom Kasasını Piyasaya Sürüldü

Lian Li, popüler Lian Li O11 kasasının bir başka varyasyonunu daha ekliyor – Lian Li O11 Vision Chrome. O11 Vision Chrome, aynalı bitişli cam panellere sahip olup iç kısmı hafifçe görünür kılar ve bir ayna gibi yansıtır. O11 Vision Chrome, PC oyuncuları ve PC oyun hayranlarının popüler küresel topluluğu olan The PC Master Race (PCMR) ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Lian Li O11 Vision Chrome, yaklaşan LIAN LI 2024 Dijital Fuarı’nda sergilenecek kasalardan biridir.

Lian Li O11 Vision Chrome Özellikleri


Lian Li O11 Vision Chrome, kasının üst, ön ve yanlarını kaplayan 3-4 mm kalınlığında ayna bitişli temperli camlarla şeffaf temperli camları değiştirir. O11 Vision’ın sütunsuz tasarımını sürdürerek, ayna bitişli camın üç paneli kasenin etrafında sürekli bir etki için sorunsuzca birleştirilmiştir. Camı tamamlamak için, kasının geri kalan kısmı fırçalanmış alüminyum panellere ve siyah ızgaraya sahiptir.

Kasa, kablo yönetimi için çift bölme, üç farklı radyatör montajını destekleme ve beş depolama sürücüsüne kadar kurma seçeneği de dahil olmak üzere O11 serisinin popüler özelliklerini korur. Lian Li O11 Vision Chrome, bir güç düğmesi, reset düğmesi, 2× USB 3.0, 1× USB Type-C ve 1× Ses (4-pole kombin) ile temiz bir ön G/Ç sunar.

İç Aksam: Verimli Soğutma

Lian Li O11 Vision Chrome, iki adet 360mm radyatör ve bir adet 240mm radyatörü destekleme özelliğine sahiptir. Kasa ayrıca, bol miktarda hava emiş ve akışı için 27mm yükseklikte ayaklara sahiptir. İki yönlü ters taraflı yan fan braketi gibi kullanışlı montajlar da içerir, bu da istenirse itme-çekme konfigürasyonu için daha fazla alan sağlar, ve daha kolay kurulum ve bakım için çıkarılabilir alt fan braketi ve toz filtresi bulunur.

İç Aksam: Ayarlanabilir Anakart Tepsisi

Anakart tepsisi daha kolay kurulum için çıkarılabilir ve iki pozisyonda kurulmak üzere ayarlanabilir: yüksek mod ve düşük mod.

Yüksek Mod: Daha fazla radyatör alanı sunmak için tasarlanan yüksek mod, kasenin yan ve altına maksimum 6 x 120/140mm fan veya iki adet 360mm’ye kadar radyatörü destekleyebilir. Anakart yüksek konumda iken, Lian Li bir yan emiş ile 360mm radyatör ve 6 x 120mm fan, bir arka egzoz ile 120mm fan ve alt emiş ile 3x 140mm fan veya 360mm radyatör önerir.

Düşük Mod: Daha fazla radyatör alanı sunmak için tasarlanan yüksek mod, kasenin yan ve altına maksimum 6 x 120/140mm fan veya iki adet 360mm’ye kadar radyatörü destekleyebilir. Anakart yüksek konumda iken, Lian Li bir yan emiş ile 360mm radyatör ve 6 x 120mm fan, bir arka egzoz ile 120mm fan ve alt emiş ile 3x 140mm fan veya 360mm radyatör önerir.

İç Aksam: Arka Kurulum

Lian Li O11 Vision Chrome, kabloları düzenli tutmanın çeşitli yollarını sunar, esnek kablo klipsleri ve kablo kalınlığına göre destekleyen velcro kayışlar ve PSU montajının kasenin arka tarafından 15mm çıkmasından dolayı bol miktarda kablo alanı sunar. Kasa ayrıca, sürücüler için veya kabloları yönlendirmek için kullanılabilen çok işlevli bir depolama braketine sahiptir ve daha iyi hava akışı veya yan monteli radyatörler itme-çekme yapılandırmaları için daha fazla alan sağlamak için iki pozisyonda kurulabilir. Depolama braketi, 3× 2.5” SSD’yi ve ek olarak çıkarılabilir bir sürücü kafesi 2× 2.5” veya 2× 3.5” sürücüyü destekleyebilir.

Fiyatlandırma ve Uygunluk

Lian Li O11 Vision Chrome kasası artık Overclockers UK gibi Lian Li’nin partner bayilerinde 124.99 £ (KDV dahil) listeleniyor. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’nde Lian Li Amazon Mağazası aracılığıyla 149.99 ABD Doları’na bulunabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu