Tiktok Takipçi Satın Al

LG’nin Yeni Ürünleri InnoFest MEA 2019’da

LG’nin öncü ürünleri ve yenilikçi teknolojileri tüketicilere kolaylık sağlıyor.

LG Electronics (LG), InnoFest Orta Doğu ve Afrika (MEA) 2019’da en son premium yaşam alanı çözümleri serisini tanıttı. 9-11 Nisan tarihleri arasında güney Kore’de düzenlenen etkinliğe, Orta Doğu ve Afrika’dan iş ortakları, bayiiler ve medya mensupları katılarak, LG’nin devrim yaratan teknolojilerini görmenin yanı sıra, 2019 yılı stratejilerini ve önceliklerini de dinleme imkanına sahip oldular.


LG, 2019’da, geniş ürün portföyünü, gelişmiş yaşam için birinci sınıf çözümler sunan entegre bir hizmet olarak yeniden konumlandırdı. LG’nin Ar-Ge girişimlerinin merkezi olan LG Science Park’ta yer edinen InnoFest MEA 2019, şirketin son olarak yeniliklerinin gerçek hayata katkılarını gözler önüne serdi. Birkaç ‘tekrar yaratılan’ yaşam alanını içeren sergi, ziyaretçilere LG ThinQ, LG SIGNATURE ve LG Objet serilerinin amiral gemisi olan ev aletlerini görme şansını verdi. Tasarım ve fonksiyona özel önem veren LG, tüketicilerin hayatlarına daha fazla verimlilik, huzur ve keyif katıyor.

LG’nin Yeni Ürünleri InnoFest MEA 2019’da

Konuklar, LG ThinQ alanında, LG’nin suni zekası yardımıyla evle kablosuz şekilde bütünleşen, bağlı ve fütüristik bir yaşam seçiminı deneyimlediler. LG’nin tasarım odaklı premium markaları LG Objet ve LG SIGNATURE ise, etkileşimli ekranlarda üstün yoldam ve pratiklik uyumunu gösterdi.

LG’nin Yeni Ürünleri InnoFest MEA 2019’da

LG’nin teknoloji ve tasarımın sınırlarını zorlayan ürünü LG SIGNATURE OLED TV R (model 65R9), InnoFest’te büyük ilgi ile karşılaştı. Dünyanın ilk kıvrılabilir televizyonu olan LG SIGNATURE OLED TV R, yalnız CES’te 70 ödüle layık görüldü. LG SIGNATURE OLED TV R, LG’nin Ar-Ge ve üretim tekniklerindeki enerjisinin bir başka hatırlatıcısı olarak hizmet veriyor.

LG’nin Yeni Ürünleri InnoFest MEA 2019’da

InnoFest MEA ayrıca, yeni trendleri ortaya çıkarmak ve etkili stratejiler oluşturmak için büyük verilerin ne kadargüçlü bir araç olabileceği hakkında bir mevzuşma yapan “büyük veriler” uzmanı Song Gil-young’u da ağırladı. Katılımcılara ek olarak LG’nin en gelişmiş üretim tesisi olan Changwon’u gezim fırsatı verildi.
LG’nin Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Mr. James Lee, “InnoFest’te de görüldüğü üzere, ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve tüketicilerin hayatlarını daha kolay hale getiren yeni çıkan ürünler sunuyoruz. ‘Açık’ stratejimiz ve benzer müesseselarla ortaklıklar yardımıyla mahalli çözümler sunmaya ve teknoloji izniyle durumumuzu yine doğrulamaya devam edeceğiz” dedi.

LG’nin Yeni Ürünleri InnoFest MEA 2019’da

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu