LG Patentli Esnek Ekranlı Bir Akıllı Telefon Kılıfı Üretiyor! - TeknoDiot.com

LG Patentli Esnek Ekranlı Bir Akıllı Telefon Kılıfı Üretiyor!

Abone Ol 

LG ve Samsung, her iki şirketin de büyük markalar olduğu ve her ikisinin de aynı endüstrilerde oldukça rekabet ettiği göz önüne alındığında kıyasıya bir yarış içerisinde olduğu gözle görünür durumda.

Samsung’un Galaxy Fold’u duyurmasının ardından LG’nin Galaxy Fold’a benzer bir ürünle uyuşmaması biraz şaşırtıcıydı. Bunun yerine LG, telefonu tür katlanabilir bir telefona dönüştüren isteğe bağlı çıkarılabilir bir ekranla satılan LG G8x ThinQ kılıfı piyasaya sürmeyi seçti. Aynı şey değil ancak LetsGoDigital tarafından sızdırılan bilgilere göre bir patente göre değişebilir. LetsGoDigital’de LG’nin esnek bir ekranla birlikte gelen bir akıllı telefon kılıfı üzerinde çalıştığını gösteren bir patent görüldü.

LG Patentli Esnek Ekranlı Bir Akıllı Telefon Kılıfı Üretiyor!

Yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi telefon kasanın içine oturacak ve esnek ekran kapağın dış kısmına kapsayacak. Böyle bir tasarımın birkaç avantajı var.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonların mevcut tasarımına karşı, hasar durumunda yerini almanın çok daha pahalı bir işlem olabileceği yönündedir ayrıca, kullanıcılara istemiyorlarsa esnek ekranı kullanmama seçeneğini de tercih edilebilir.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefon haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz!

 

Göz atın:   Xiaomi Mi 9 Pro 5G Sıvı Soğutmasıyla Gelecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu