Tiktok Takipçi Satın Al

LG Patentli Esnek Ekranlı Bir Akıllı Telefon Kılıfı Üretiyor!

LG ve Samsung, her iki şirketin de büyük markalar olduğu ve her ikisinin de aynı endüstrilerde oldukça rekabet ettiği göz önüne alındığında kıyasıya bir yarış içerisinde olduğu gözle görünür durumda.

Samsung’un Galaxy Fold’u duyurmasının ardından LG’nin Galaxy Fold’a benzer bir ürünle uyuşmaması biraz şaşırtıcıydı. Bunun yerine LG, telefonu tür katlanabilir bir telefona dönüştüren isteğe bağlı çıkarılabilir bir ekranla satılan LG G8x ThinQ kılıfı piyasaya sürmeyi seçti. Aynı şey değil ancak LetsGoDigital tarafından sızdırılan bilgilere göre bir patente göre değişebilir. LetsGoDigital’de LG’nin esnek bir ekranla birlikte gelen bir akıllı telefon kılıfı üzerinde çalıştığını gösteren bir patent görüldü.


LG Patentli Esnek Ekranlı Bir Akıllı Telefon Kılıfı Üretiyor!

Yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi telefon kasanın içine oturacak ve esnek ekran kapağın dış kısmına kapsayacak. Böyle bir tasarımın birkaç avantajı var.

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonların mevcut tasarımına karşı, hasar durumunda yerini almanın çok daha pahalı bir işlem olabileceği yönündedir ayrıca, kullanıcılara istemiyorlarsa esnek ekranı kullanmama seçeneğini de tercih edilebilir.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefon haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz!

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu