TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Kampanya » Dört Kameralı LG K61 Kazanmak İster misiniz?

Dört Kameralı LG K61 Kazanmak İster misiniz?

Dört Kameralı LG K61 Kazanmak İster misiniz?

LG, 2020 K serisinin önde gelen telefonlarından K61 ile kazandırmaya devam ediyor.

Şimdi buradaki sayfadan K61 ürün videosunu seyredip sorulan sorulara doğru cevap veren kullanıcılar, 3 adet K61`den birini kazanma şansı yakalıyor!  K61’i deneyimlemek isteyen tüketiciler web sitesini ziyaret ederek  Quiz aktivitesine kolayca katılabiliyorlar.

LG K61 üstün multimedia fonksiyonlarının yanı sıra 48MP’lik gelişmiş kamerasını Temmuz ayı içerisinde tüketicilerin beğenisine sunuyor.

LG,  üstün mutimedya fonksiyonları ile kullanıcılara birinci sınıf akıllı telefon özelliklerini daha uygun fiyata sunan LG K61 48 MP’lik kamerasıyla öne çıkmakta.  LG K61 gelişmiş dörtlü arka kamerası ile kullanıcılara harika kareler yakalatmak üzere tasarlandı.

Dört Kameralı LG K61 Kazanmak İster misiniz?

LG Akıllı Telefonlarda Bulunan En Yüksek Çözünürlük

LG K61’de ana kameranın yanı sıra, geniş açılı lens, derinlik sensörü ve makro lens olmak üzere dört arka kamera bulunuyor. Üstelik LG K61’in 48 MP’lik mega lensi, bugüne kadar LG akıllı telefonlarda bulunan en yüksek çözünürlüklü kamera olma özelliğine de sahip. Süper keskin 6,5 inç 19,5: 9 FHD + FullVision, sinematik ekran sunan LG K61, kullanıcılara etkileyici bir görüntü sağlamak amacıyla daha ince çerçevelerle donatılmış durumda.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vivo’dan Ani Değişiklik!

Hüseyin Ceylan

iPhone 9 / SE 2 Yakın Zamanda Tanıtılacak!

Hüseyin Ceylan

Redmi 8A ve Redmi 8, Ekim’de Tanıtılacak!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.