Tiktok Takipçi Satın Al

Dört Kameralı LG K61 Kazanmak İster misiniz?

LG, 2020 K serisinin önde gelen telefonlarından K61 ile kazandırmaya devam ediyor.

Şimdi buradaki sayfadan K61 ürün videosunu seyredip sorulan sorulara doğru cevap veren kullanıcılar, 3 adet K61`den birini kazanma şansı yakalıyor!  K61’i deneyimlemek isteyen tüketiciler web sitesini ziyaret ederek  Quiz aktivitesine kolayca katılabiliyorlar.


LG K61 üstün multimedia fonksiyonlarının yanı sıra 48MP’lik gelişmiş kamerasını Temmuz ayı içerisinde tüketicilerin beğenisine sunuyor.

LG,  üstün mutimedya fonksiyonları ile kullanıcılara birinci sınıf akıllı telefon özelliklerini daha uygun fiyata sunan LG K61 48 MP’lik kamerasıyla öne çıkmakta.  LG K61 gelişmiş dörtlü arka kamerası ile kullanıcılara harika kareler yakalatmak üzere tasarlandı.

Dört Kameralı LG K61 Kazanmak İster misiniz?

LG Akıllı Telefonlarda Bulunan En Yüksek Çözünürlük

LG K61’de ana kameranın yanı sıra, geniş açılı lens, derinlik sensörü ve makro lens olmak üzere dört arka kamera bulunuyor. Üstelik LG K61’in 48 MP’lik mega lensi, bugüne kadar LG akıllı telefonlarda bulunan en yüksek çözünürlüklü kamera olma özelliğine de sahip. Süper keskin 6,5 inç 19,5: 9 FHD + FullVision, sinematik ekran sunan LG K61, kullanıcılara etkileyici bir görüntü sağlamak amacıyla daha ince çerçevelerle donatılmış durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu