Tiktok Takipçi Satın Al

LG G8 ThinQ ve V50 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

LG G8 ThinQ ve V50 ThinQ modelleri için Android 10 güncellemesi bu aydan itibaren kullanıma sunuldu.

LG, Mayıs ayında Kore’de G8 ThinQ için Android 10 beta testine başlamıştı. Bugün şirket, bu ay Kore’den başlayarak telefon için kararlı bir Android 10 güncellemesi yapacağını doğruladı. Ayrıca V50 ThinQ’nun güncellemeyi Kasım ayında alacağını da ekledi.


Android 10 güncellemesi, hareketleri kullanarak uygulamaları değiştirmenize izin veren Tam Hareketli Navigasyon gibi yeni özellikler telefona ekliyor, karanlık mod ve bireysel uygulamalar için izinler belirlemenizi sağlar.

LG G8 ThinQ ve V50 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

LG G8 ThinQ ve V50 ThinQ için Android 10 güncellemes

LG, daha temiz bir tasarıma sahip gelişmiş kullanıcı arayüzü, yenilenmiş simgeler ve sekmeler yer alırken, arama günlükleri ve ekranın alt kısmına hareket eden rehber gibi sekmeleri içeren yeni UX özellikleri üzerinde de çalışacak. Sadece bir el, küçük bir ekranda kullanıcının etkileşimine ve açılır penceresine göre ekranı özelleştirmek için duyarlı menüler.

LG, yeni kullanıcı arayüzünün geçen hafta Kore’de piyasaya sürülen V50S ThinQ‘da mevcut olduğunu ve LG G8 ThinQ ve LG V50 ThinQ ile başlayan mevcut ürünlere ulaştırmayı planladığını söyledi. Kore’de LG akıllı telefonları için en yeni UI ve Android 10 deneyimini yaşamak isteyen müşteriler, OTA güncellemesini almak için bu akıllı telefonlardaki ‘Hızlı Yardım’ uygulamasına girerek başvurabilirler.

LG SW Yükseltme Merkezi daha hızlı güncellemeler sağlamak amacıyla Nisan 2018’de açıldı, ancak büyük güncellemeler hala yavaş. Şirket yakın zamanda LG V30 ve LG V30S ThinQ’da yeni özellikler eklediğini ve hatta LG Q serisinin ve LG X serilerinin de yıl içinde geliştirilmesinin beklendiğini söyledi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu