Tiktok Takipçi Satın Al

LG G Serisi Devri Bitiyor mu?

Bir önceki yılın sonunda, Güney Koreli bir yayın LG’nin Şubat ayında yaklaşan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2020 teknoloji ticaret fuarında yeni bir 5G akıllı telefon ve LG V60 ThinQ 5G piyasaya süreceğini açıkladı.

LG G8 serisi geçen yıl 5G desteği ile gelmediğinden, V60 ThinQ 5G ile birlikte gelen söylentili 5G telefonunun LG G9 serisi olabileceği tahmin ediliyor. LG G9’un görüntüleri yıl başında ortaya çıktı. Güney Koreli şirketin akıllı telefon stratejisini elden geçirmeyi planladığını gösteriyor. Bu, G serisinin sallanmasına ve bu yılın sonunda yeni bir dizinin gelmesine neden olabilir.

Ruddock’a göre, 2021’de gelen LG’nin V serisi telefonu, tablet veya dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilmesi için 10 inç veya daha büyük bir ekrana sahip olacak. Telefonun daha büyük ekrana bir yuva aracılığıyla mı yoksa kablosuz olarak bağlanıp bağlanacağı belli değil. Cihaza bir klavye aksesuarı eşlik edebilir.


V-serisinin Samsung’dan Galaxy S serisi ile yarışacağını da sözlerine ekledi. G serisi etkin bir şekilde kullanımdan kaldırılabilir ve Güney Koreli şirketin bu yılın ilerleyen saatlerinde yeni bir seri çıkması bekleniyor. Yeni seri, Samsung Galaxy Note serisi, 2020 iPhone’lar ve yeni nesil Pixel serisi akıllı telefonlarla rekabet etmeyi amaçlayabilir. Şirket ayrıca Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlarını kullanmak için bazı katlanabilir telefonlar hazırlıyor.

LG G Serisi Devri Bitiyor mu?

LG amiral gemisi telefonları söz konusu olduğunda, LG G9’un sızdırılmış CAD renderleri, arkada bir şelale notch ekran ve yatay dörtlü kameralarla geleceğini ortaya koydu. LG G9, LG G8 serisine eklenen avuç tanıma ve el hareketleri için destek taşımayacak gibi görünüyor. Eski 3,5 mm ses jakı ile donatılacak. Yaklaşan LG V60 ThinQ’nun geliştirilmiş bir Çift Ekran aksesuarı ile gelmesi bekleniyor. İkincisi, ikinci ekranı istenen açıda durdurmayı ve tutmayı mümkün kılacak “serbest durdurma menteşesi” teknolojisi ile geliyor olabilir.

 

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu