Tiktok Takipçi Satın Al

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

Sinemaseverlerden sporseverlere, hızlı oyunculardan tasarım tutkunlarına kadar herkesin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak 2020 serisi LG TV’ler satışa çıkıyor.

LG Electronics (LG), aralarında sanat eserlerinden ilham alarak tasarlanan Galeri Tasarımı GX OLED, CX OLED ve 75NANO99 Gerçek 8K NanoCell modelinin de olduğu 2020 serisini Türkiye’de satışa sunmaya başlıyor. Satışa sunulacak modellerin boyutları 43 inçle 86 inç arasında değişkenlik gösteriyor. LG 2020 serisi TV modelleri, izleyicilere mükemmel görüntü ve ses kalitesi, AirPlay 2, Türkçe akıllı sesli komut gibi geliştirilmiş özellikler ve geniş kapsamlı içerik seçimi sunuyor.

Galeri Tasarımı


LG’nin 2020 TV serisinde duvara boşluksuz monte edilebilen Galeri Tasarımı GX OLED modeli öne çıkıyor. 55, 65 ve 77 inç seçenekleriyle satışa sunulan GX OLED kendinden aydınlatmalı OLED piksel teknolojisini yenilikçi ve minimalist bir tarzla sunuyor. Kullanıcıların TV izlerken dikkatlerini dağıtabilecek her türlü detaydan arındırılmış bir tasarıma sahip GX OLED, şaşırtıcı inceliğiyle de dikkat çekiyor.

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

19.9 mm inceliğindeki GX OLED modeli aynı zamanda sadece 5 mm genişliğindeki mimimal çerçevesi ile, neredeyse çerçevesiz denilebilecek bir tasarıma sahip. Kutu içerisinden çıkan özel askı aparatı sayesinde duvarla mükemmel uyum sağlayan GX OLED, ince formuyla ev dekorasyonuyla kusursuz uyum sağlıyor.

Hızlı ve Akıcı Oyun Deneyimi

En heyecanlı ve hareketli sahnelerde bile hızlı ve akıcı oyun deneyimi sunan 2020 serisi LG TV’ler, üstün görüntü kalitesini yeni oyun özellikleriyle birleştiriyor. Resmi olarak dünyanın ilk NVIDIA G-SYNC uyumlu TV üreticisi olan LG, G-SYNC ve FreeSync destekli OLED TV modellerinde daha az takılma, gecikme ve titreme ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

LG OLED TV’ler, kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisi ile daha iyi görüntü kalitesi ve daha hızlı tepki süresi sağlıyor. Yoğun oyun seansları sırasında LG OLED TV’ler düşük mavi ışık oranı ile göz yorgunluğunun da önüne geçiyor. Güvenilir uluslararası sertifikasyon kuruluşları TÜV Rheinland ve UL tarafından “göz dostu” olarak onaylanan LG OLED TV’ler göz konforu için önerilen minimum yüzde 50 standartının çok daha altında bir değerde mavi ışık yayıyor.

LG Gerçek 8K Deneyimi

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

LG’nin satışa sunmaya hazırlandığı 2020 serisi TV’leri arasında 75NANO99 Gerçek 8K NanoCell modeli de bulunuyor.

LG’nin üstün NanoCell ekran teknolojisini 8K Ultra HD çözünürlükle buluşturan NANO99 modeli 33 milyon pikselle (99 milyon alt-piksel) en küçük detayları bile belirgin hale getirirken, renkleri daha canlı ve gerçekçi kılıyor. Gerçek 8K deneyimi sunan NANO99 modeli Tüketici Teknolojisi Derneği tarafından açıklanan 8K Ultra HD TV’ler için açıklanan endüstri tanımını fazlasıyla karşılıyor ve CTA 8K Ultra HD logosunu kullanmaya hak kazanan ilk 8K TV modelleri arasında yer alıyor.

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu