Tiktok Takipçi Satın Al

Lexar, Yüksek Hızlı SL600 Taşınabilir SSD’yi Tanıttı

Lexar, Lexar Professional SL600 Portable SSD adını taşıyan yeni ürününü duyurmaktan heyecan duyuyor. USB 3.2 Gen 2×2’nin şaşırtıcı derecede hızlı performansıyla, saniyede 2000MB’a kadar okuma ve yazma hızı sunan bu SSD, fotoğrafçılar, video çekimcileri, içerik oluşturucuları ve iş profesyonelleri için mükemmel bir seçenektir. Büyük dosyaları hızlı bir şekilde yedeklemek veya aktarmak için idealdir ve ayrıca fotoğraf ve videoyu doğrudan diske çekmek için de kullanılabilir. Dayanıklı alüminyum bir muhafazaya sahiptir, bu da kullanıcıların seyahat ederken veya sahada dosyalarını darbelere ve düşmelere karşı korurken aynı zamanda şok ve titreşime dayanıklılık sağlar. Daha fazla güvenlik için, kullanıcıların hassas dosyalarını gizli tutmalarını sağlayan 256-bit AES şifreleme yazılımı Lexar DataShield ile birlikte gelir. USB Type-C ve USB Type-A kabloları içerir, bu nedenle geniş bir cihaz yelpazesiyle uyumludur ve bir karabina halkası kullanıcıların çantalarına bağlamalarını sağlar.

Lexar, Yüksek Hızlı SL600 Taşınabilir SSD'yi Tanıttı


“Pek çok yaratıcı profesyonelin iş akışlarını hızlandıran ve işlerini kolaylaştıran çözümlere ihtiyaç duyduğunu anlıyoruz. Lexar Professional SL600 Portable SSD, dosyaların transferini beklemek yerine yaratıcıların zanaatlarına odaklanmalarına olanak tanıyan kusursuz hızlı okuma ve yazma hızları sunarak tam olarak bunu sağlıyor,” dedi Pazarlama Direktörü Joey Lopez.

Lexar Professional SL600 Portable SSD, üç farklı kapasitede sunulmaktadır ve 1TB için 129.99 dolar, 2TB için 174.99 dolar olarak mevcuttur. Q2 sonunda 4TB kapasitede de bulunacaktır. DSLR ve aynasız kameralar, Mac ve Windows bilgisayarlar, Android ve iPhone cihazlar ve PlayStation ve Xbox sistemleri de dahil olmak üzere geniş bir Type-A ve Type-C cihaz yelpazesiyle uyumludur.

Lexar Professional SL600 Portable SSD’nin 1TB ve 2TB kapasiteleri şu anda ABD’deki Adorama ve B&H’de mevcuttur – her ikisi de sırasıyla 89.99 dolar ve 139.99 dolara satılmaktadır. Lexar Professional SL600 Portable SSD 1TB, ABD ve İngiltere Amazon sitelerinde 64GB’lık bir Lexar Flash Sürücü ile aynı fiyata satılmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu