Tiktok Takipçi Satın Al

Letgo İndir, Ücretsiz Letgo Yükle

Letgo, ikinci el eşya alım satımı desteklemek ve daha güvenilir hâle getirmek için hazırlanmış bir platformdur.


Temel mantığı, bir ürünü sıfır değil ikinci el almaya yönelmiş insanları bulunduğu çevredeki bu ürününün satıcılarıyla bir araya getirmek olan uygulamayı Android telefonlarınızda, IOS cihazlarınızda, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Letgo Nasıl Yüklenir?

Letgo uygulamasını neredeyse her işletim sisteminde kullanmak mümkündür. Android için Letgo uygulaması tamamen ücretsiz olup Google Play Store üzerinden güvenli bir şekilde indirilebilir. Android telefonunuz veya tabletiniz için Letgo uygulamasını Letgo Yükle yazarak indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Letgo indir iOS işletim sistemli tablet veya telefonunuza ise Apple Store aracılığı ile Letgo ikinci el alışveriş uygulamasını indirebilirsiniz.

Bilgisayara geldiğimizde ise maalesef Letgo indir uygulamasını doğrudan indirememekteyiz. Bunun için bilgisayarınızla uyumlu olan Android emülatörü indirip (Bluestacks gibi) onun üzerinden gmail adresinizle emülatörü kurarak bilgisayarınızı da telefonunuz gibi kullanıp  Letgo ikinci el al alışveriş uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tabii tek yol bu da değil, bilgisayarda artık doğrudan Chrome üzerinden letgo.com ile Letgo uygulamasını kullanabilirsiniz.

Letgo’ya Nasıl Üye Olunur?

Letgo uygulamasına üye olmak için pek çok seçenek mevcut. Android veya IOS uygulamasından üye olacak iseniz Google Play Store ya da App Store üzerinden  aplikasyonu indirip giriş yap diyoruz. Ardından karşımıza Facebook ile devam et, Google ile devam et ve E-posta ile devam et şeklinde 3 seçenek çıkıyor.

Bunlardan istediğimizi seçerek sisteme kaydımızı tamamlıyoruz. Bilgisayarda ise benzer şekilde letgo.com adresine gidip Giriş’e tıkladıktan sonra hızlı bağlan seçeneklerinden istediğimizi seçip kolayca platforma dahil olabiliyoruz.

Letgo İndir, Ücretsiz Letgo Yükle

Letgo’da Nasıl İlan Verilir?

Letgo’da ilan vermek o kadar da zor değil.

  • Eğer bilgisayar üzerinden ilan açmak istiyorsanız, letgo.com sitesine gidip giriş ekranındaki talimatları uygulayarak Facebook, E-Posta ya da Gmail ile hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturup giriş yaptıktan sonra ok ile işaret edilen sat kısmına tıklıyorsunuz.

Letgo İndir, Ücretsiz Letgo Yükle

  • Daha sonra görselde de gözüktüğü gibi satmak istediğiniz ürünün kategorisini seçip FOTOĞRAFLAR yazan kısma ürünün kaliteli ve net şekilde çekilmiş fotoğraflarını ekliyoruz.

Letgo İndir, Ücretsiz Letgo Yükle

  • Fotoğraflar eklendikten sonra ise altta çıkan fiyat, başlık ve açıklama gibi kısımları doğru ve dikkat çekici şekilde doldurup ilanımızı onayla diyoruz ve yayınlıyoruz. Letgo’yu diğer ikinci el satış platformlarından ayıran en güzel özellik ise burada ortaya çıkıyor: İlan onay bekleme süresi yok. İlanı paylaştıktan sonra 5 ile 10 dakika arası bir sürede hesabınıza düşüyor ve satın alım ve tekliflere açık hâle geliyor.

Letgo İndir, Ücretsiz Letgo Yükle

Letgo’da Bir Ürüne Nasıl Teklif Veririz?

Pek çok kullanıcı sıfır ürünlerin pahalılığından ötürü ikinci ele yöneliyor ve güvenilir bir şekilde alışverişini yapmak istiyor. İşte Letgo da tam da bu noktada devreye giriyor. Eğer beğendiğiniz bir ürün varsa ve fiyatı size makul gelmediyse, satıcı ile konuşup pazarlık yapmak her zaman mümkün.

Letgo İndir, Ücretsiz Letgo Yükle

Ok ile işaretlenmiş alandan istediğiniz mesajı satıcıya atabilir, konuşarak fiyatta anlaşabilir ve dilediğiniz ürüne dilediğiniz fiyata sahip olabilirsiniz. Letgo’nun bir güzel yanı ise satıcıların sizinle yakın çevreden olması, yani ürünü gidip görerek satın alıyorsunuz. Böylece beklenmedik bir aksilik, üründe herhangi bir kusur gibi kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
3
+1
3

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu