TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Lenovo Haberleri » Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Nisan ayında Lenovo Z6 Pro tanıtılmıştı, Lenovo şimdi de Lenovo Z6 modeli için kolları sıvadı. Lenovo Z6 kutusu ile kendisinin görselleri ortaya çıktı.

Snapdragon 855 destekli Lenovo Z6 Pro amiral gemisi telefon Nisan ayında Çin’de piyasaya sürülmüştü. Mayıs ayında, Lenovo Z6 Youth Edition (Z6 Lite) Snapdragon 710 ile tanıtılmıştı.

Lenovo Group VP Chang Cheng, yaklaşmakta olan Lenovo Z6 akıllı telefonun üç teaser görüntüsünü yayımladı. Geçen yılki Lenovo Z5 gibi, Lenovo Z6 da orta sınıf bir telefon olacak.

Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçen yıl 5 Haziran’da Lenovo, Lenovo Z5 akıllı telefonunu duyurmuştu. Cheng, bu yılın aynı gününde, Lenovo Z6’nın varlığının görüntülerini yayınladı. Teaser görüntüleri Lenovo Z6 akıllı telefonun ön yüzünü ortaya çıkarmıyor. Aslında, cihazın arka tasarımının sadece bir kısmını Lenovo logosu ile görülüyor.

Lenovo Z6‘nın kahverengi ve mavi renk seçenekleriyle geleceğini gösteriyor. Ayrıca, akıllı telefonun şık bir görünüme sahip bir cam arkaya sahip olduğu görülüyor. Lenovo Z6’nın teknik özellikleri hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Ancak, son zamanlarda Çin’de 3C onaylı Lenovo L78121 akıllı telefon olabileceği anlaşılıyor. 3C sertifikası ile Lenovo L78121’in 18W hızlı şarj için destek sağladığı ortaya çıktı.

Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lenovo Z6 Yakında Geliyor! Lenovo Z6 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OnePlus 7 Serisi İçin Android 10 Güncellemesi Herkese Sunulmadı!

Yusuf Karcılar

Honor 20 ve 20 Pro İçin Magic UI 3.0 Genel Beta Kayıtlarını Başlattı!

Yusuf Karcılar

Samsung Android Pie Güncelleme Tarihleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.