TeknoDiot.com
   
   

Profesyonel Oyuncular İçin Lenovo ThinkVision P44W Monitör Duyuruldu

Profesyonel Oyuncular İçin Lenovo ThinkVision P44W Monitör Duyuruldu

Lenovo, üstün verimlilik için ultra geniş ekran gerektiren profesyonellere yönelik yeni monitör ThinkVision P44W duyuruldu.

Resim modu, iki Resim girişini yönetmelerine izin verirken, Resim-Resim geliştirilmiş çoklu görev için izin verir. Lenovo ThinkVision P44W, 32:10 en boy oranına ve 4ms yanıt süresiyle maksimum 144Hz yenileme hızına sahip, 43,4 inç kenarlıksız 1800R eğimli bir monitör.

Aynı zamanda HDR400 sertifikalı olur. 3840 × 1200 piksel çözünürlüğe sahip bir DWUXGA paneldir. Bu monitörle birlikte verilen stand, kaldırma ve döndürme işlevselliğine sahip. AMD FreeSync 2 için de destek var. FreeSync, AMD’nin uyarlanabilir senkronizasyon teknolojisini adlandırdığı özelliktir.

Profesyonel Oyuncular İçin Lenovo ThinkVision P44W Monitör Duyuruldu

Temel olarak yaptığı şey, ekranın yenileme hızını ayarlamasıdır, böylece grafik işlemcisinin görüntü oluşturma hızıyla aynıdır . Bu, sabit bir yenileme hızına sahip bir monitöre kıyasla ekran yırtılmasını azaltmaya yardımcı olur.

Lenovo ThinkVision P44W monitörde, 2 adet HDMI 2.0 grişi, USB Tip C girişi, DisplayPort (görüntü girişi), ses çıkışı ve 4 adet USB 3.0 girişi bulunuyor. Akıllı güç gibi tasarruf işlevleri de olan cihaz, Nisan 2019‘da satışa sunulacak. 1.300 dolarlık fiyat etiketiyle biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.