AMD

Lenovo Smart Tab 10 ve Smart Tab M8 Tablet Modelleri Tanıtıldı

Tabletler, daha büyük ekranları ve bazen daha büyük pilleri sayesinde akıllı telefonlarımıza kıyasla daha iyi eğlence dakikalar için yaptıkları inanılmaz kullanışlı cihazlardır.

Yeni bir tablet için piyasaya bakınıyorsanız, Lenovo, Smart Tab 10 ve Smart Tab M8 formunda birkaç yeni tabletlerini tanıttı.

Smart Tab 10 ile başlayarak, bu tabletin temel özelliklerinden biri tasarımıdır. Bunun nedeni, tabletin arkasında bir kickstand özelliği olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Bu, kullanıcıların tableti masa gibi bir yüzeyde video  izlemek istediklerinde desteklemelerini sağlar.

Lenovo Smart Tab 10 ve Smart Tab M8 Tablet Modelleri Tanıtıldı

Lenovo Smart Tab 10 ve Smart Tab M8 özellikleri

Teknik özelliklerine gelince, Qualcomm 439 işlemcisi, 3-4GB RAM, 32-64GB depolama alanı ve 10.1 inç 1920×1200 ekranın kullanımına bakıyoruz. Bu ayın sonunda piyasaya sürüldüğünde 250 ABD doları tutarında perakende satış yapacak.

Lenovo Smart Tab 10 ve Smart Tab M8 Tablet Modelleri Tanıtıldı

Smart Tab M8‘e gelince, bu iki tabletin daha ucuzu olacak. Smart Tab 10‘un aksine, yerleşik bir kickstand yok. Bunun yerine, kullanıcıların tableti destekleyebileceği bir yuva olacaktır. Kaputun altında, bir MediaTek A22 işlemci, 8 inç 1280 × 800 ekran, 2GB RAM, 5MP arkaya bakan kamera ve 2MP öne bakan bir kamera ile geliyor. 120 dolar olarak fiyatlandırılacak ve bu Ekim ayında piyasaya sürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!