Tiktok Takipçi Satın Al

Lenovo Kullanıcılarına Yeni Ürünlerini Tanıttı!

Lenovo, bu yılın başlarında Akıllı Saat ve 10 inç Akıllı Ekranın piyasaya sürülmesiyle Hindistan’daki Akıllı Ev ürünleri serisini genişletiyor.

Lenovo Akıllı Ekran, her zaman işlevselliği olan 7 inçlik bir ekranla gelecek. Google Asistan’a desteği olan ve kullanıcılar farklı cihazlardan akıllı ev cihazını kontrol edebiliyor. Aileden gelen görüntülü aramaları yanıtlayabiliyor, çocuk odasını izleyebiliyor veya ekrana bağlı herhangi bir akıllı kamera ile kapıda kimin olduğunu kontrol edebiliyor. Ayrıca, çift dizili mikrofonlara ve kullanıcıların Akıllı Ekran ile sorunsuz bir şekilde etkileşimde bulunmalarına izin veren hoparlöre sahiptir.


Lenovo Kullanıcılarına Yeni Ürünlerini Tanıttı!

Bugünkü duyurunun bir sonraki ürünü olan Lenovo Akıllı Kamera geniş bir görüş alanına sahip, saniyede 30 kare hızında FULL HD 1920x1080p çözünürlükte kayıt yapabiliyor. H.264/MJPEG format sıkıştırmasını destekliyor. 2.4GHz WiFi üzerinden bağlanılan, 10-20 metre IR mesafesine sahiptir. İki yönlü ses özelliği sağlayan dahili bir mikrofon ve hoparlöre sahiptir. Ayrıca Google Asistan ve Amazon Alexa platformlarına destekleyebiliyor.

Lenovo Kullanıcılarına Yeni Ürünlerini Tanıttı!

Son olarak, Lenovo ayrıca 800 lümenli 9W akıllı ampul ve ömür boyu (15000 saatten oluşan) yeni “Lenovo Akıllı Ampulü” piyasaya sürdü. 19g ağırlığında, 2.4GHz WiFi üzerinden bağlantı sağlıyor. 2700 K ~ 6500 K renk sıcaklığına sahip. Tamamen tak ve çalıştır bir aygıttır ve Google Link’te çalıştığı gibi Lenovo link uygulaması veya sesi ile de çalıştırılabilir.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Lenovo Akıllı Ekran 7 inç, Rs. 8999 ve Lenovo.com, Flipkart ve Lenovo Exclusive mağazalarında ve Croma mağazalarında satışa sunulacak. Lenovo Smart Bulb ve Smart Camera’nın fiyatlandırma ve bulunabilirlik bilgileri daha sonra açıklanacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu