Tiktok Takipçi Satın Al

Lenovo Bütçe Dostu Akıllı Saatini Tanıttı!

Lenovo bütçe dostu akıllı saatini tanıttı. Özellikleri gönülleri feth ediyor diyebiliriz birde üstüne fiyatın uygun olması tadından yenmez hale getiriyor.

Lenovo, yeni akıllı saat modelleri ile giyilebilir teknoloji pazar payını güçlendirmeyi hedefliyor. Lenovo’nın bu alanda karşımıza çıkan son modeli Lenovo Carme, başarılı özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

Lenovo uygun fiyatlı akıllı saat: Lenovo Carme


Bilindiği üzere Lenovo, geçtiğimiz haftalarda A6 Note ve K10 Note isimli iki yeni akıllı telefonunu tanıtmıştı. Sıra akıllı saate gelmiş olacak ki yeni model saatini tanıttı.  Bu iki akıllı Lenovo telefonun ardından Lenovo Carme isimli yeni akıllı saatini de duyurdu.

Lenovo Carme, kullanıcıların ekran içeriğini farklı açılardan izlemelerini kolaylaştıran 2.5D kavisli yüzey tasarımlı ve 1.3 inçlik tek dokunuşlu renkli ekrana sahip. Kare bir yapı kullanılması ile dikkat çeken akıllı saat, tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Lenovo Bütçe Dostu Akıllı Saatini Tanıttı!

Adım sayar, kalp atış hızı monitörü gibi fitness ve sağlık özelliklerini de içerisinde bulunduran Lenovo Carme, IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılık sergiliyor.

Bluetooth 4.2 desteği ile gelen Lenovo Carme, hem iOS hem de Android telefonlarla bağlantı sağlayabiliyor. Saatin 200 mAh’lık bataryası Lenovo’nun iddiasına göre 7 günlük bir kullanım ömrü sunuyor.

Mavi ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Lenovo Carme‘nin  çıkış tarihi 15 Eylül olarak duyuruldu. Son olarak Lenovo Carme 50 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu