Lenovo A6 Note Modelinin Basın Görselleri Paylaşıldı - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Lenovo A6 Note Modelinin Basın Görselleri Paylaşıldı

Lenovo A6 Note Modelinin Basın Görselleri Paylaşıldı

Lenovo, yaklaşmakta olan Lenovo A6 Note’un render basın görsellerini paylaştı.

Yakın geçmişte, Lenovo A6 Note modeliTayland NBTC düzenleyici kuruluşu tarafından onaylandı. Resmi makamların ortaya çıkışı, akıllı telefonun Çin’de yakında tanıtılacağını gösteriyor.

Lenovo A6 Note, su damlacığı etkin ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Telefonun arka tarafında parmak izi tarayıcı ve dikey çift kamera kurulumu ve ardından sol üst köşesinde bir LED flaş bulunuyor. Render, telefonun Çin’de en azından mavi ve siyah renklerde kullanılabileceğini onaylar nitelikte.

Lenovo A6 Note

SIM yuvası cihazdaki sol omurgada mevcuttur. Bir ses tuşu ve sağ kenarında bir açma / kapatma tuşuna sahiptir. Telefonun alt kenarında, aralarında microUSB bağlantı noktası olan bir çift hoparlör ızgarası bulunur. Cihazın üst kenarında bir 3.5mm ses girişi vardır.

Lenovo A6 Note Modelinin Basın Görselleri Paylaşıldı

Telefonun NBTC listesi L19041 model numarasına sahip olduğunu ortaya koydu. Aynı model numarası Temmuz ayında Geekbench tarafında sızdırılmıştı. Telefonun Android 9 Pie ile yüklü olduğunu ve Helio P22 tarafından desteklendiğini ortaya çıkarmıştı. 3 GB RAM yer alıyor. Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerinde 760 ve 3499 puan almış durumda. 

Lenovo A6 Note Modelinin Basın Görselleri Paylaşıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Karşınızda Galaxy A8 Plus Modelinin Tüm Detayları!

Buğra Noyan

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus’ın En Net Görselleri Sızdırıldı

Buğra Noyan

Asus ROG Phone II, 23 Eylül’de Hindistan’da!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.