Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 31 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Steam’de normal fiyatı 31 TL (ayrıca Steam’de indirimde) fiyata sahip. Lord of the Rings oyunu Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz oldu.


İlk piyasaya sürülme tarihi 10 Nisan 2014 olan oyunun geliştiricisi Traveller’s Tales, Feral Interactive iken yayıncısı ise Warner Brosfirması. LEGO The Hobbit oyunu PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS, PlayStation Vita, Wii U ve Mac OS platformunda yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde LEGO Hobbit’i ücretsiz dağıtarak başta Orta Dünya hayranları olmak üzere tüm oyuncuların kalplerini fetheden Humble Bundle bu kez de LEGO® Lord of the Rings’i kullanıcılara ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Detaylar haberimizde.


Dönem dönem oyunculara dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birçoğumuzun hayır duasını alan Humble Bundle bu kez de ücretsiz oyun olarak LEGO® Lord of the Rings’i bizlere sunuyor. Yalnızca Orta Dünya hayranlarının değil, kendisini oyuncu olarak tanımlayan hiç kimsenin kaçırmaması gereken bir yapım olan oyunda efsane seri Yüzüklerin Efendisi‘ni baştan sona yaşayacaksınız. Tabi her LEGO oyununda olduğu gibi biraz mizah ve absürtlük ile…

Tüm zamanların efsane filmlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi’nin oyuna dökülmüş halinde uzun bir maceraya atılacaksınız. Ancak Lego olarak.

LEGO Lord of the Rings Nasıl Sahip Olabilirim?

[sp-related style=”light” id=”33916″]

Steam’de 31 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

İlk olarak Humble Bundle hesabınıza giriş yapınız yoksa hesap oluşturunuz. Sonrasında buradaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz oyun sayfasına erişeceksiniz. Sonrasında “Get The Game” butonuna tıklamanız gerekecektir. Sonrasında sayfanın altına gönderecek ve orada yer alan “Get It Now” butonuna tıklayınız. Son olarak kayıtlı mail adresinize mail gelecek ve direk sizi oyunun Steam kod sayfasına yönelndirecek, oyunu direk Humble Bundle üzerinden aldığınız Steam kodunu Steam üzerinden etkinleştirebilirsiniz. Sorularınız olursa yorum atabilirsiniz. İyi oyunlar!

Steam’de 31 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu