Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends’a Bayram Geldi!

Dünya’nın en çok oynanan mobil oyunu olan League of Legends, 31 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında yalnızca Türkiye sunucusuna özel pek çok farklı uygulamayı hayata geçiriyor.

Bayrama özel kostümlerden, yeni oyun içi paketlere ve kapsüllerden çıkacak sürprizlere kadar çeşitli hediyeler ve yenilikler League of Legends oyuncularını bekliyor. League of Legends’de bayramlıklar hazır!


Oyuncuların değişen ve eskiye göre farklılaşan hayat alışkanlıklarını göz önünde tutan Riot Games Türkiye, League of Legends oyuncularına çeşitli bayram fırsatları sunuyor. LoL Türkiye oyuncuları, bayram döneminde en çok oynadıkları (uzmanlık puanlarının en yüksek olduğu) şampiyonlarda 1 adet kostümü ücretsiz olarak kullanabilecekler. Bu kampanyayla oyuncular, bayramın ilk gününde kostümlerini giymiş bir şekilde bayramı kutlamaya davet ediliyor.

League of Legends’a Bayram Geldi!

Ayrıca, yine aynı dönemde LOL Cafeleri’nde normalde her şampiyonda 1 kostüm açık olması özelliği 2 kostüm açık hale getirilerek değiştiriliyor.

Yeni oyun içi paket: Kesmece Karpuz

21 Haziran’a kadar sürecek lokal etkinlikler kapsamında, Kesmece Karpuz adı verilen ve oyuncuların çok sevdiği bu sulu ve lezzetli küreden 1 kostüm kristali çıkması garanti hale geliyor. Ayrıca Cevher ile ihtişamlı kostüm içeriği çıkma ihtimali 1,5’le çarpılıyor ve yüzde 15 ihtimalle geliştirme bedeline eşdeğer ilave Turuncu Öz çıkabiliyor. Özetle oyuncuların istedikleri içeriklere ulaşmak için bu dönemde şansları daha da fazla görünüyor.

Kutu Kapmaca

Hem bayram tatili hem de sonrasında başlayacak yaz tatiliyle oyun dolu bir dönem başlıyor. Bu kapsamda, oyunların daha da keyifli geçmesi için şirket, Kutu Kapmaca’yı geri getiriyor. 3 hafta boyunca Sihirdar Vadisi veya ARAM’da alınacak zaferler Hextech Seti kazanma fırsatı sunuyor. Sihirdar Vadisi’nde 6 veya ARAM’da 8 galibiyet alan oyuncular anında 1 Hextech Seti kazanacaklar. Kampanya kapsamında oyuncular en fazla 9 Hextech Seti’ne sahip olabilecekler.

League of Legends’a Bayram Geldi!

Veteranlar karşı karşıya: Pide Savaşları

Eski esporcular, yani veteranlar 1 Haziran günü tekrar bir araya geliyor ve eski rekabetlerini tekrar alevlendiriyorlar. Riot Games Twitch ve Youtube hesaplarından yayınlanacak özel yayında birçok ünlü isim bir arada olacak. WtCN, Thaldrin, Elwind, Uthenera gibi isimlerin yanı sıra Reosta, Holythoth gibi veteran esporcular da bu yayında mücadele edecekler. Thaldrin ve Elwind’in takım kaptanlığında mücadele edecek takımlar, birbirinden eğlenceli temalara sahip 3 maç oynayacaklar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu