Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu: Seraphine

Riot Games yeni League of Legends şampiyonu Seraphine'i duyurdu.

Yetenekleri de bu ayın sonlarına doğru gelişinden önce ortaya çıkmıştı. Seraphine, oyunculara neler sunacak, hikayesi nedir?

Riot Games, League of Legends kadrosuna katılan yeni şampiyon Seraphine’i açıkladı. “Yıldızlı şarkıcı” olarak tanımlanan Seraphine, müzik temalı yeteneklere sahip bir büyücü şampiyonudur.


Seraphine, bu yılın başlarında bir dizi sosyal medya hesabı aracılığıyla tanıtıldı. Karakter ayrıca, Kasım ayında yayınlanması planlanan grubun yaklaşan EP’sinde bir şarkı için sanal kız grubu K / DA ile işbirliği yaptı. Seraphine, Yama 10.22 ile birlikte 28 Ekim’de League of Legends’a gelecek.

Seraphine Neler Sunuyor?

  • Pasif – Sahne Tozu: Kullandığı her üçüncü temel yetenek bir akis oluşturarak onun otomatik olarak yeniden kullanılmasını sağlar. Ayrıca yeni şampiyon bir takım arkadaşının yakınında yetenek kullandığında bir nota oluşturur. Her bir nota tüketilerek normal saldırılarının menzilini arttırır ve fazladan büyü hasarı vermesini sağlar.
  • Q – Yüksek Perde: Gönderdiği kusursuz nota hedefinin eksik can yüzdesine bağlı olarak artan büyü hasarı verir.
  • W – Surround Ses: yakınındaki takım arkadaşlarını çevreleyen bir şarkı söyleyerek kendisine ve takım arkadaşlarına hareket hızı ve kalkan kazandırır. Eğer şampiyon zaten bir kalkana sahipse, yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Yenilenen can miktarı çevresinde kaç tane takım arkadaşı bulunduğuna bağlı olarak artar.
  • E – Sert Ritim: yoğun bir ses dalgası göndererek bir hat üstündeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Önceden yavaşlatılmış rakipler sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler sersemler.
  • R – Encore: Seraphine sahneye çıkarak rakipleri ayartan ve onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderir. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dahil) performansın bir parçası haline gelerek yeteneğin menzilini arttırır ve takım arkadaşlarına azami miktarda nota sağlar.

League of Legends'ın Yeni Şampiyonu: Seraphine

Yaşam öyküsüne ise buradan ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu