Tiktok Takipçi Satın Al

Güncel League of Legends RP Fiyatları (LoL RP Ücretleri)

League of Legends RP fiyatlarına zam geldi: Bugün sizlere League of Legends oyununda gerçek para ile satın alınan RP fiyatlarının güncel listesini paylaşıyoruz.

LoL RP fiyatları için beklenen zam geldi. League of Legends, piyasaya ilk sürüldüğü günden itibaren popülerliğini hiç kaybetmeyen ve sürekli yükselişte olan bir oyun olmuştur.

Riot Games, 14 Ağustos Pazartesi günü yaptığı bir açıklamayla, 29 Ağustos 2023 tarihinden itibaren Türkiye’de League of Legends (LoL), Teamfight Tactics (TFT) ve League of Legends: Wild Rift oyunlarının bedellerinde artış yapacağını duyurdu. Şirket, bu zam kararının nedenini 2022 yılında LoL ve Wild Rift bedellerinde yapılan son güncellemelerin ardından yaşanan enflasyon ve vergi oranlarındaki yükselmeler ile döviz kurlarındaki dalgalanmalar olarak açıkladı. Ayrıca, bu değişikliklerin, yerel oyuncuları korumak ve dünya genelinde adil fiyatlandırmayı sağlamak amacıyla yapıldığına vurgu yaptı.


Güncel League of Legends RP Fiyatları (LoL RP Ücretleri)

Riot Games ayrıca, yeni fiyatlandırmanın öncesinde, 15 Ağustos ile 29 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’deki tüm oyuncuların yapacakları alımlarda kazanacakları Riot Points (RP) miktarını iki katına çıkaracaklarını duyurdu.

Online olarak oynanan bu oyunda sizleri etkileyici görseller, çeşitli hikayeler ve maceralar bekliyor. Eğer daha öncesinde oyun hakkında bir tecrübeniz olduysa, oyunda rp sahibi olmanın ne denli önemli olduğunu mutlaka bilirsiniz. Genellikle her yıl güncellenen rp fiyatlarına bu sene bir yenisi daha eklendi.

İlgili Makaleler

LoL Rp fiyatları Riot Türkiye tarafından duyurulan bir bildiri ile güncellendi.  Güncelleme 21 Mart tarihinde online ortamda yayımlandı. Ancak henüz görmediyseniz, sizlere güncel rp fiyat listesini sunmak isteriz. Yazımızın devamında LoL RP fiyat listesini ve nerelerden PR’leri alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Güncel LoL RP Fiyat Listesi

Güncel League of Legends RP Fiyatları (LoL RP Ücretleri)

LOL Rp fiyat listesi 2020 yılında güncellendi. Aşağıda sizlere kart ödemeleri için geçerli olan fiyat listesini sıraladık.

  • 210 RP için 33 TL
  • 850 RP için 130 TL
  • 1675 RP için 250 TL
  • 3125 RP için 450 TL
  • 5000 RP için 700 TL
  • 10.275 RP için 1400 TL
RP – VÇ – JP Bonuslar Toplam Birim Fiyat
210 0 210 33 TL
825 25 850 130 TL
1590 85 1675 250 TL
2875 250 3125 450 TL
4450 550 5000 700 TL
8900 1375 10.275 1400 TL

Yukarıda sizlere maddeler halinde kaç TL ile LoL rp’si alabileceğinizi sıraladık. Yalnız bilmeniz gereken, belirtilen fiyatlar ve rp’ler sadece kredi kartlarından yapılan ödemeler için geçerlidir. Bunun dışında Mobil telefonlar üzerinden ödeme yapmak isterseniz, fiyat değişiklikleri bulunuyor. Peki, LoL rp’lerini nerden alabilirsiniz, gelin birlikte bakalım.

Haberin ardından oyuncu topluluğu, bu fiyat artışına yönelik farklı tepkiler gösterdi. Kimi oyuncular, döviz kurlarındaki dalgalanmaların ve enflasyonun, fiyat artışını anlamak adına makul gerekçeler olduğunu belirtirken, bazı oyuncular ise bu artışın oyuncuları maddi olarak zorlayabileceğine ve oyunların erişilebilirliğini azaltabileceğine dikkat çekti.

fOyuncuların, gelecekteki güncellemeler ve değişiklikler konusundaki endişeleri ve beklentileri, Riot Games’in oyuncu geri bildirimlerini nasıl ele alacağına ve fiyatlandırma politikalarını nasıl şekillendireceğine dair merak konusu olarak öne çıkıyor.

LoL RP Alınabilecek Yerler

LoL RP alınabilecek yerler güncel fiyat listesi paylaşılınca fazlasıyla merak edilmeye başlandı. Durum böyle olunca da biz de sizler için LoL RP’si satan market ve kurumları araştırdık. Özellikle hemen hemen her şehirde bulunan Mediamarkt ve Migros üzerinden LoL RP’si alabilirsiniz. Bunun dışında eğer bir Turkcell operatörü kullanıyorsanız, işiniz çok daha kolay diyebiliriz.

Telefondan 2222 numaralı yere mesaj atarak Rp alımını tamamlamış olursunuz. Bir diğer alternatif ise, online oyun satın alma siteleridir. Bunlar arasında Perdigital ve Oyunfor bulunuyor. Bu sitelerden online olarak işlemlerinizi halledip LoL RP’si satın alabilirsiniz. Geriye ise sadece kazandığınız RP’ler ile oyunun eğlencesini sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Güncel League of Legends RP Fiyatları (LoL RP Ücretleri)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu