Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends PBE Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

League of Legends oyunu bildiğimiz gibi 2009 yılından bu yana kendini geliştirerek büyük kitlelere hitap eden bir oyun.

Peki ya bu oyunun geliştirilmesinde ve sorunlarının giderilmesinde yardımcı olma şansınız var desek? PBE Açık Beta anlamına gelmektedir. Peki, bu açık betada neler yapabiliyoruz?


PBE hesabı anlatımına geçmeden önce hesabınızın takdir seviyesinin yüksek olma koşulunu nasıl sağlayacağınızı anlatalım. LoL hesabınızın itibarını eloboost türkiye sunduğu hizmetler sayesinde yüksek tutarak PBE hesabınızı daha rahat bir şekilde oluşturabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bu açık betada erişime sahip olan oyuncuların şampiyon, mod , kostüm ve yeni gelen itemleri deneme şansınız bulunuyor.  Hesabınız 30 Level olarak başlayıp neredeyse sınırsız mavi öz ve Riot Point ’iniz bulunuyor.

Çoğu karakterler 1 mavi öze satılıyor ve karakterlere kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Verilen RP’ler ile almak istediğiniz kostümleri deneyebilir veyahut daha normal sunucuya gelmeyen kostümleri önceden deneyimleme şansınız bulunuyor. Bazı oyuncular oyun modları erkenden geldiğinden dolayı ve yeni şampiyonları test etmek amaçlı kullanıyor. Oyun sırasında çıkabilecek hataları riota bildirmeniz dâhilinde sorunun çözülmesinde yardımcı olabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

TFT ve Sihirdar vadisi, ARAM gibi oyunları en güncel halleri ile normal oyunculardan önce rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. PBE Sunucusu Amerika’da bulunduğundan dolayı Türk kullanıcılarımızın 150-300 ping arasında epey bir değişken ping seviyesinde oynayabildiğini söyleyebiliriz. Ama yine de oyun içi takılmanın çok fazla yaşandığı söylenemez. Açık Betayı deneyimlemenizi tavsiye ederim.

League of Legends PBE Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

PBE Hesabı Nasıl Açarım?

Öncelikle Asıl hesabınızın Takdir seviyesinin 3 veya üzerinde olup aynı zamanda hesabınızın mevcut durumda uzaklaştırma cezanızın olmaması gerekiyor. https://pbesignup.na.leagueoflegends.com/tr_TR/pbe sitesi üzerinden hesabınızın uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Saniyeler içerisinde yapılan kontroller sonucunda eğer uygunsanız PBE için kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyip giriş sağlayabilirsiniz. Giriş sağladıktan sonra Kendi istemcinizden PBE seçeneğini seçerek oturum açtığınızda hesabınıza ve Açık Betaya ulaşmış olacaksınız. Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi uzi boost sayfasından alacağınız hizmetlerle hesabınızın itibarı yükseleceği için onay kontrolü çok daha kısa sürecektir.

PBE’ye eriştikten sonra gelecek yenilikleri kontrol edip ardından istediğiniz oyun türünü seçip oyuna başlayabilir Sihirdar vadisi için yeni şampiyon kostümleri ve TFT için yeni sevimli canavarları deneyimleyebilirsiniz ve sizin gibi Açık Betaya sahip kullanıcılarla deneyimi keyifle sürdürebilirsiniz.

League of Legends PBE Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

League of Legends PBE Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? League of Legends PBE Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu