Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends İndirimleri Mercek Altında

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends’te haftalık indirimler Riot Games ekibi tarafından mercek altında.

2019 yılında League of Legends indirimleri için kollar sıvanmış durumda. Öncelikle “Sana Özel Mağaza”, etkinlik kartları ve Öz Mağazası gibi sevilen mecralara daha fazla odaklanılacak. Riot Games ekibi, ayrıca, önümüzdeki birkaç ay içinde haftalık indirimler için çeşitli denemeler yapıldığını belirtti.


Türkiye’ye özel indirimler de bu yenilenme kapsamında şekil değiştirecek ve yeni yılda her hafta sonu olmak yerine farklı dönemlerde sürpriz içeriklerle oyuncularla buluşulacak.

[sp-related style=”dark” id=”33863″]

League of Legends İndirimleri Mercek Altında

İndirime giren içerik miktarı genel anlamda artacak. Ek olarak ibrenin daha yeni ve daha yüksek kalite kostümlere kaydığını göreceksiniz. Tabii bütün şampiyonların ve klasikleşmiş kostümlerin indirimlerde yer almaya devam etmesi için çaba gösterileceği de diğer netleşen kısım. Bazı haftalarsa alışılmışın epey dışında seyredecek. League of Legends oyuncularını 2019’da güzel şeyler bekliyor diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Haftalık indirimler için test ettiğimiz bazı özellikler:

  • Her pazartesi akşama doğru en az 20 içerik Mağaza’da indirimde olacak.
  • İndirimleri şu anki gibi indirim takvimi duyurularıyla değil, Mağaza ana sayfasında “Popüler içerikler” altında yayınlanacak.
  • Haftalık indirimlere, erken indirimlere veya Öz Mağazası’na dahil olabilen her şey indirime girebilecek.
  • Öz Mağazası’nı yılda en az iki kez düzenli olarak açılacak.
  • Aylık paketler döngüden çıkarılacak.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu