Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends’ın 2024 Yeni Sezon Sinematiği Rekor Kırdı!

Video içerisinde bizi 1000 yıl önceki Demacia'ya götürüyor. Hikaye, Rune Savaşları'nın hemen ardından, Mihira'nın, Kayle ve Morgana'nın annesi, babaları Kilam'ın ölümünden hemen önce onlara kılıcını verdiği bir sahne ile başlıyor.

Riot Games, oyunculara 2024 sezonu için sağlam bir sinematik video yapacaklarına söz vermişti ve “Still Here” adlı video ile bu söze sadık kalmış durumda. Yeni sezon videosu, şimdiye kadar çıkmış tüm League of Legends videoları arasında 24 saatte en çok izlenen video oldu. Video, oyuncuların beklentilerini karşıladığı için büyük bir ilgi gördü.

Video, League of Legends oyununun ve hikaye evreninin hayranları için oldukça etkileyici bir gösterim sunuyor. Eskiye, şimdiye ve muhtemel geleceğe ilişkin bir görsel deneyim sunan video, aynı zamanda müziğiyle de hayranların beğenisini kazandı.


League of Legends’ın 2024 Yeni Sezon Sinematiği Rekor Kırdı!

Video, Morgana, Kayle, Tyrndamere, Ashe, Kindred, Aatrox ve Forseen Yasuo gibi popüler karakterleri içeriyor ve ilk 24 saatte 22 milyon izlenme sayısına ulaştı. (şu anda anlık 36 milyonu geçmiş durumda) “Still Here” videosu, K/DA’nın “MORE” videosunu neredeyse ikiye katladı. Bu yeni sezon sinematik videosunu “Warriors” ve “GODS” adlı diğer LoL videoları takip ediyor.

Riot Games, 2024 sezonuyla birlikte oyunda büyük değişikliklere gittiğini belirtiyor. Smurf hesapları önlemek için yeni bir dereceli sistem düzenlemesi yapıldı, hilecileri uzak tutmak için Vanguard sistemi kullanılmaya başlandı ve haritada köklü değişiklikler yapıldı.

Uzun bir süredir League of Legends oynamayan birçok kişi, oyunun yapısal ve işleyiş eksikliklerinden dolayı uzak duruyordu. Ancak Riot Games’in getirdiği bu değişikliklerle birlikte oyuna geri dönmek isteyen oyuncuların sayısında artış olması bekleniyor.

League of Legends’ın 2024 sezonu ve yeni sinematik videosu, oyuncular tarafından büyük ilgi gördü ve rekor bir izlenme sayısına ulaştı. Riot Games’in oyunu daha da geliştirmek için yaptığı değişikliklerle birlikte, oyuncu kitlesini memnun etmeyi başardığı söylenebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu