Tiktok Takipçi Satın Al

League Of Legends 14.7 Yama Notları

14.7 Yaması, büyük değişiklikler getiriyor. Destek şampiyonlarıyla birlikte  Senna ile destek eşyalarının bazı hataları düzeltilirken, Volibear ve Olaf gibi şampiyonlara güç artırıcı değişiklikler yapılıyor. Ayrıca, Rell ve Sylas için orman pozisyonunda güçlendirme ve Galio’ya yakın menzilde düzenlemeler yapılıyor. ARAM denge değişiklikleri ve DirectX desteği güncellemesi de yama içeriğinde yer alıyor. Bunun yanı sıra, 1 Nisan kostümleri ve TFT yama notları da ilgi çekici detaylar arasında.

Yamada Öne Çıkanlar


League Of Legends 14.7 Yama Notları

Yamada Gelen Yenilikler ve Değişikliklerin Özeti

Yama notlarına göre, 14.7 Yaması’nda birçok şampiyonun güçleriyle ilgili değişiklikler var. Özellikle destek rolündeki şampiyonların verdiği hasarlar revize ediliyor ve Senna ile destek eşyaları üzerinde hatalar düzeltiliyor. Ayrıca, Volibear ve Olaf gibi şampiyonlara da bazı değişiklikler yapılıyor. ARAM dengesi, DirectX desteği güncellemesi ve 1 Nisan kostümleri gibi ek içerikler de yamada bulunuyor. Bununla birlikte, Riot Games çevrimiçi alışveriş sitesini kapatacağını duyurdu ve DirectX 9 desteğinin gelecek yamalarda sonlandırılacağını açıkladı. Galio, Camille, Fiora ve Karma gibi birkaç şampiyona da güncellemeler yapıldı.

Skarner Görsel ve Oynanışı Yenilendi

İlgili Makaleler

Giderilen Hatalar

Yama notlarına göre, birçok şampiyonun yeteneklerindeki hatalar giderildi. Örneğin, Evelynn’in kamuflajdan çıkarken yaşadığı bir hata düzeltildi ve Aurelion Sol’un bir yeteneğinde görsel uyumsuzluk düzeltildi. Ayrıca, birçok şampiyonun yeteneklerindeki görsel hatalar ve beceriyle ilgili sorunlar ele alındı.

Yakında Gelecek Kostümler

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu