Land Rover’ın Nisan 2019 Detayları - TeknoDiot.com

Land Rover’ın Nisan 2019 Detayları

Abone Ol 

Land Rover’ın Nisan ayın’da basında yer alan bültenlerini sizlere paylaşıyoruz. İşte Land Rover Nisan  2019 Basın Bülteni…

takipçi satın al
takipçi satın al

BİR RANGE ROVER SPORT NELERİ BAŞARABİLİR?

Range Rover Sport; aşılmaz denilen dağları aştı, geçilmez denilen çölleri geçti, 999 basamak tırmandı. Sırada ne var bilmiyoruz ama Range Rover Sport PHEV’in 404 BG’lik gücüyle onu da başaracağına eminiz.


GERÇEKÜSTÜ. RANGE ROVER VELAR

Şık, rafine performansı ve lüks detayları ile her yolculukta yeni bir keşif. Range Rover Velar’ın devrim niteliğindeki inovasyonlarını keşfedin.


HER YOLCULUK BİR MACERA

Avustralyalı profesyonel sörfçü Sally Fitzgibbons’ın, en mükemmel dalganın izini sürdüğü yolculuğunda kendisine Discovery eşlik ediyor. Kayalıklardan, ormanın derinliklerine kadar uzanan bu macera seyretmeye değer.

Land Rover’ın Nisan 2019 Detayları

Göz atın:   Maraşlı Öğrencilerin 'Uğur Böceği' İsimli Otomobili, TÜBİTAK'tan Ödül Aldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu