La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - TeknoDiot.com

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Abone Ol 

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan La Casa de Papel’in 4. sezonu 3 Nisan tarihinde yayınlanmıştı.

4. sezonu bitiren izleyenler şimdi 5. sezon ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Büyük bir sabırsızlık söz konusu olduğu için yayınlanma tarihi net olmasa dahi geçmiş sezonlara oranla bir doğru tahminde bulunabiliriz.

La Casa de Papel 5. sezon çekimleri de hatta 4. sezon ile birlikte çekildiği söyleniyordu. Bu olasılığın büyük ihtimalle doğru olduğu yönünde detaylar vardı ancak yapımcı tarafından açıklama gecikmedi. Hatırlarsanız Hakan: Muhafız’ın 2 ve 3. sezonları arka arkaya birlikte çekilmişti. Netflix büyük çoğunlukla dizilerinde bu taktiği kullanıyor.

La Casa de Papel 5. Sezon ne zaman yayınlanacağı ile ilgili detaylar sızmaya başladı. Dizinin 4. sezonu toplam 8 bölüm olarak karşımıza çıkmıştı. Dizinin merakla beklenen 5. sezonu hakkında Netflix CEO’su Paco Ramosyok ve dizinin yapımcısı Alex Pina tarafından 4. kısmın yarattığı etki ve yeni sezon talebine göre çekimlerin başlayacağını açıkladılar.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Koronavirüs sebebi ile birlikte birçok Netflix dizisinin çekimleri iptal edilmek zorunda kalındı. Dizinin yaratıcısı Alex Pina bu konuda hiçbir şeyin kesin olmadığı hakkında yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Kısacası bu durum dizinin planlanan çekim takvimlerini de büyük ölçüde etkileyecektir.

La Casa de Papel 5. Sezon ne zaman?

Netflix, 6 aylık süre sonunda salgının durumuna ve izleyici talebine göre çekimlere başlanırsa Kasım 2020 gibi başlayacak ve Temmuz 2021 gibi yayınlanacak şeklinde bir öngörü mevcut.

Son olarak La Casa de Papel’in kaç sezon süreceği henüz belli değil ancak farklı görüşler mevcut. İlk olarak İspanyol gazetesi Marca 5. ve 6. sezonların geleceğini belirtiyor.

 

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Göz atın:   Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri Hangileri?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu