La Casa De Papel 3. Sezon'da Neler Olacak?

La Casa De Papel 3. Sezon’da Neler Olacak?

Abone Ol 

Sevgili La Casa De Papel izleyicileri. Sen hala izlemiyor musun ? O zaman seni şöyle alalım.

Neden La Casa De Papel?

Bu sorunun cevabı çok basit lakin bir o kadar altı doldurulamayacak kadar da gerçek.

La Casa De Papel, oldukça mükemmel bir yapım. Aslında İspanyol televizyonlarında yayınlanan ve pek ümidi olmayan bir diziydi. Netflix alana dek. La Casa De Papel adlı dizi bir soygun hikayesidir. Bir grup, bir darphaneyi ele geçirir ve orayı müdafa eder. Saatler süren bu serüvende sizlere spoiler vermeyi hiç istemeyiz..:) Bu dizide pek çok anlamlı içerik ve alt mesaj bulunuyor.. Bununla kalmıyor, dizi Türkiye’nin ona büyük ilgisinin pek farkında! Bu yüzden yeni 3. sezonun Türkiye’de geçecek olması, yeni Türk Oyuncunun gelmesi gibi pek çok havadis dolaşıyor. Umarım öyle olur 🙂

La Casa De Papel 3. Sezon'da Neler Olacak?

Neden Çav Bella (Ciao Bella) ?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

“Bella Ciao” aslında bir İtalyan halk şarkısıdır. Bir zamanlar İtalya’nın kuzeyindeki Po Ovası’nın pirinç tarlalarında zor, hattâ sefil koşullarda çalışan işçilerin söyledikleri bu isyankâr şarkının bestecisi ve söz yazarları bilinmemektedir.

La Casa De Papel 3. Sezon'da Neler Olacak?

Bu anonim folklorik şarkının sözleri, sabahleyin pirinç tarlasına çalışmaya giden bir adamın evde bıraktığı karısına hitaben söyledikleri sözlerden oluşmaktaydı. Bella Ciao aslında “elveda güzelim” demek. İspanyadaki Faşist tavır zamanlarında onların karşılarında durmuş olan partizanlarca söylenmiş çok büyük bir şarkıdır..

Dönelim 3. Sezona (Azıcık Ucundan Spoiler)

3. Sezon Berlin geri gelecek mi gibi sorular veya 3. sezon nerede geçecek kimler devam edecek, yeni oyuncu var mı, türk mü gibi sorular pek çok kez dillendirildi. Henüz buna karşın bir kesinlik kazandırılmamasına rağmen çok büyük ihtimalle bu dizi Türklerden gördüğü büyük ilgiye dayanamayıp onlara bir hediye niteliğinde bir kıyak geçeceklerdir.. Bu ülkede çekilebilir veya bu ülkeden bir ünlümüz o dizide yer alabilir. Bakarsınız ikisi de olur.. 🙂

Göz atın:   Eski Mac Bilgisayarlar, Netflix'i 4K Olarak Oynatamayacak

Ama bize sorarsanız Berlin karakteri o kadar kan ve kurşundan sonra hayatta kalması bir mucize olur. Tabii bu dizinin çılgın senaryosunu ele alırsak eğer bu pek tabii mümkün.

La Casa De Papel 3. Sezon'da Neler Olacak?


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu