«
La Casa de Papel 3. Sezon Tarihi Belli Oldu! La Casa de Papel 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı Sinema Haberleri

Evet hasretin bitmesine az kaldı. La Casa de Papel izleyicileri sabırsızlıkla bekliyordu. La Casa De Papel 3. Sezon’nun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Netflix‘in popüler dizisi La Casa de Papel‘in 3. sezonu devam edecek mi yoksa final mi yapacak? Sorusunun cevabı geçtiğimiz aylar içerisinde yetkililer tarafından açıklanmıştı ve La Casa De Papel 3. Sezon’da da Netflix’de yerini alacak. Sürekleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana kitleyen yapım dünya çapında da oldukça sevildi.

La Casa de Papel 3. Sezon duyurusunun ilk fragmanı yayınlandı. Netflix‘den ilk video geldi. 3.sezon tanıtım fragmanına baktığımız zaman ise son sezonda ekibimiz tatile çıkmıştı ve artık tatik bitiyor ve aksiyon dolu serüven kaldığı yerden devam ediyor olacak.

La Casa de Papel 3. Sezon Tarihi Belli Oldu! La Casa de Papel 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı Sinema Haberleri

La Casa de Papel konusu nedir?

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa de Papel‘in 3. sezonu 19 Temmuz 2019’da yalnızca Netflix’te izleyenlerle buluşuyor olacak.

La Casa de Papel 3. sezon fragman


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Alperen

    Sonunda beklediğim dizi çıkıyor “la cassa de papel”