WhatsApp Gece Modu Geliyor - TeknoDiot.com

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Abone Ol 

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan iletişim uygulaması WhatsApp’a yeni bir güncelleme yolda.

takipçi satın al
takipçi satın al

WhatsApp mobil uygulamasına gece modu geliyor. Bu mod ile birlikte arkaplan siyaha bürünecek ve gözünüz daha az yoruluyor olacak.

Bu özelliği kullanmak isteyen Android kullanıcıları uygulamanın Beta sürümünü Google Play Beta programı aracılığı ile indirebilir durumda olacaktır. Yeni gelecek olan gece modu ile birlikte uygulama arkası koyu renge bürünecek.

WhatsApp gece modu kullanıma sunulacak!

Ancak, beta ile birlikte OLED ekranlı telefon kullananlarını üzecek bir gelişme mevcut, arkaplanın tamamen siyah renkle tasarlanmamış olmasından dolayı OLED ekranlı telefonlara sahip kullanıcılar WhatsApp ile bir pil tasarrufu sağlayamayacaklar. Ancak tabii ki gözleri yormayacağı bir gerçek.

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Bu arada WhatsApp 2.19.82 beta sürümü ile gece modunu uygulamaya dahil etmiş olsa da bu özelliği herkesin kullanımına açmış değil. Öncelikle Beta kullanıcılarının kullanımına sunulacak sonrasında sorunlar ve benzeri şeyler halledildikten sonra tüm Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.  Güncellemenin tam sürümünün ne zaman geleceği ve bu özelliğin iOS platformuna gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Göz atın:   WordPress 5.3 Güncellemesi Yayınlandı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL