Tiktok Takipçi Satın Al

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan iletişim uygulaması WhatsApp’a yeni bir güncelleme yolda.

WhatsApp mobil uygulamasına gece modu geliyor. Bu mod ile birlikte arkaplan siyaha bürünecek ve gözünüz daha az yoruluyor olacak.


Bu özelliği kullanmak isteyen Android kullanıcıları uygulamanın Beta sürümünü Google Play Beta programı aracılığı ile indirebilir durumda olacaktır. Yeni gelecek olan gece modu ile birlikte uygulama arkası koyu renge bürünecek.

WhatsApp gece modu kullanıma sunulacak!

Ancak, beta ile birlikte OLED ekranlı telefon kullananlarını üzecek bir gelişme mevcut, arkaplanın tamamen siyah renkle tasarlanmamış olmasından dolayı OLED ekranlı telefonlara sahip kullanıcılar WhatsApp ile bir pil tasarrufu sağlayamayacaklar. Ancak tabii ki gözleri yormayacağı bir gerçek.

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Bu arada WhatsApp 2.19.82 beta sürümü ile gece modunu uygulamaya dahil etmiş olsa da bu özelliği herkesin kullanımına açmış değil. Öncelikle Beta kullanıcılarının kullanımına sunulacak sonrasında sorunlar ve benzeri şeyler halledildikten sonra tüm Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.  Güncellemenin tam sürümünün ne zaman geleceği ve bu özelliğin iOS platformuna gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu