«
  1. Ana sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda İnternet Haberleri Mobil Uygulama Sosyal Medya Haberleri

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan iletişim uygulaması WhatsApp’a yeni bir güncelleme yolda.

WhatsApp mobil uygulamasına gece modu geliyor. Bu mod ile birlikte arkaplan siyaha bürünecek ve gözünüz daha az yoruluyor olacak.

Bu özelliği kullanmak isteyen Android kullanıcıları uygulamanın Beta sürümünü Google Play Beta programı aracılığı ile indirebilir durumda olacaktır. Yeni gelecek olan gece modu ile birlikte uygulama arkası koyu renge bürünecek.

WhatsApp gece modu kullanıma sunulacak!

Ancak, beta ile birlikte OLED ekranlı telefon kullananlarını üzecek bir gelişme mevcut, arkaplanın tamamen siyah renkle tasarlanmamış olmasından dolayı OLED ekranlı telefonlara sahip kullanıcılar WhatsApp ile bir pil tasarrufu sağlayamayacaklar. Ancak tabii ki gözleri yormayacağı bir gerçek.

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda İnternet Haberleri Mobil Uygulama Sosyal Medya Haberleri

Bu arada WhatsApp 2.19.82 beta sürümü ile gece modunu uygulamaya dahil etmiş olsa da bu özelliği herkesin kullanımına açmış değil. Öncelikle Beta kullanıcılarının kullanımına sunulacak sonrasında sorunlar ve benzeri şeyler halledildikten sonra tüm Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.  Güncellemenin tam sürümünün ne zaman geleceği ve bu özelliğin iOS platformuna gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Asö

    Valla süper olacak desenize ya ,?