TeknoDiot.com
   
     

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan iletişim uygulaması WhatsApp’a yeni bir güncelleme yolda.

WhatsApp mobil uygulamasına gece modu geliyor. Bu mod ile birlikte arkaplan siyaha bürünecek ve gözünüz daha az yoruluyor olacak.

Bu özelliği kullanmak isteyen Android kullanıcıları uygulamanın Beta sürümünü Google Play Beta programı aracılığı ile indirebilir durumda olacaktır. Yeni gelecek olan gece modu ile birlikte uygulama arkası koyu renge bürünecek.

WhatsApp gece modu kullanıma sunulacak!

Ancak, beta ile birlikte OLED ekranlı telefon kullananlarını üzecek bir gelişme mevcut, arkaplanın tamamen siyah renkle tasarlanmamış olmasından dolayı OLED ekranlı telefonlara sahip kullanıcılar WhatsApp ile bir pil tasarrufu sağlayamayacaklar. Ancak tabii ki gözleri yormayacağı bir gerçek.

Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Bu arada WhatsApp 2.19.82 beta sürümü ile gece modunu uygulamaya dahil etmiş olsa da bu özelliği herkesin kullanımına açmış değil. Öncelikle Beta kullanıcılarının kullanımına sunulacak sonrasında sorunlar ve benzeri şeyler halledildikten sonra tüm Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.  Güncellemenin tam sürümünün ne zaman geleceği ve bu özelliğin iOS platformuna gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.


1 yorum

Avatar
Asö 27 Mart 2019 at 18:21

Valla süper olacak desenize ya ,?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.