Kripto Paraları Türk Lirası ile Almak Artık Daha Kolay

Kripto Paraları Türk Lirası ile Almak Artık Daha Kolay

Abone Ol 

Her geçen gün gelişme kaydeden ve yeni kitleleri peşinden sürükleyen kripto paraları Türk Lirası ile almak artık çok kolay.

takipçi satın al
takipçi satın al

BitTurk.com sitesi üzerinden ücretsiz hesap açıp Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Monero, Dash ve Neo alım satımı yapabilirsiniz. BitTurk, Türkiye’de artan kripto para ilgisine kolay ve güvenli bir çözüm sunuyor ve aynı zamanda düşük komisyon oranları ile de dikkat çekiyor.

Kripto Paraları Türk Lirası ile Almak Artık Daha Kolay

Diğer borsalardan farklı olarak Bitcoin’in yanında diğer popüler dijital para birimleriyle de hizmet veren BitTurk özellikle Türkiye’de Ripple destekleyen ilk borsa olma unvanına da sahiptir. Şirketin %100 Türk sermayesi ile Türkiye’de kayıtlı bir şirket olduğu biliniyor.

Türkiye’de Bitcoin kadar diğer kripto paralara da ilgi olduğu artık bir gerçek, yurtdışındaki borsalara ihtiyaç duymadan yerli borsaların kullanımı güven ve hız açısından oldukça önemlidir.  http://bitturk.com

Göz atın:   Kripto Paralarla Alışveriş Yapanların Sayısı Artıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!