TeknoDiot.com
   
   

Kripto Paraları Türk Lirası ile Almak Artık Daha Kolay

Kripto Paraları Türk Lirası ile Almak Artık Daha Kolay

Her geçen gün gelişme kaydeden ve yeni kitleleri peşinden sürükleyen kripto paraları Türk Lirası ile almak artık çok kolay.

BitTurk.com sitesi üzerinden ücretsiz hesap açıp Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Monero, Dash ve Neo alım satımı yapabilirsiniz. BitTurk, Türkiye’de artan kripto para ilgisine kolay ve güvenli bir çözüm sunuyor ve aynı zamanda düşük komisyon oranları ile de dikkat çekiyor.

Kripto Paraları Türk Lirası ile Almak Artık Daha Kolay

Diğer borsalardan farklı olarak Bitcoin’in yanında diğer popüler dijital para birimleriyle de hizmet veren BitTurk özellikle Türkiye’de Ripple destekleyen ilk borsa olma unvanına da sahiptir. Şirketin %100 Türk sermayesi ile Türkiye’de kayıtlı bir şirket olduğu biliniyor.

Türkiye’de Bitcoin kadar diğer kripto paralara da ilgi olduğu artık bir gerçek, yurtdışındaki borsalara ihtiyaç duymadan yerli borsaların kullanımı güven ve hız açısından oldukça önemlidir.  http://bitturk.com

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.