Vatan Bilgisayar Mağazalarını Kapatıyor - TeknoDiot.com

Koronavirüs Nedeniyle Vatan Bilgisayar Mağazalarını Kapatıyor

Abone Ol 

Vatan Bilgisayar mağazalarını geçici olarak kapatıyor. Müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını düşünen Vatan Bilgisayar 22 Mart 2020 Pazar gecesinden itibaren mağazalarındaki faaliyetlerini geçici bir süre durdurma kararı aldı.

Vatan Bilgisayar, Türkiye’de etkili olan Covid-19 (Koronavirüs) salgınında vaka sayısının artması sonucu bir önlem kararı aldı.

Müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını en büyük önceliği olarak gören Vatan Bilgisayar, salgın sebebiyle 22 Mart 2020 Pazar gecesinden itibaren tüm mağazalarının faaliyetlerini geçici bir süre için durdurma kararı aldı.

Koronavirüs Nedeniyle Vatan Bilgisayar Mağazalarını Kapatıyor

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bu süreçte Türkiye’nin teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için vatanbilgisayar.com adresindeki online mağazanın hizmete devam edeceği belirtildi.

Vatan Bilgisayar 1983 Yılında Elmadağ’da açtığı mağaza ile Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası unvanını taşımaktadır. 10 yılı aşkın süredir online alışveriş sitesi vatanbilgisayar.com ile Türkiye’nin her noktasında milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır.

Koronavirüs Nedeniyle Vatan Bilgisayar Mağazalarını Kapatıyor

Göz atın:   Android için Google Meet, Kullanıcı Arayüzünü Yeniledi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu