Koronavirüs İçin Yeni Bir Test Geliştirildi

Koronavirüs için yeni bir test, 180 bin kişiyi hemen kontrol edilmesini sağlayacak.

Yeni koronavirüs testi, 180 bin kişiyi hemen kontrol etmenizi sağlayacaktır. Amerika Birleşik Devletleri’nde, sadece 6 saat içinde birkaç yüz bin kişiyi hızlı bir şekilde test etmenizi sağlayan koronavirüs için yeni bir test başlattı. Sistem önümüzdeki 90 gün içinde 180 bin numune vermeye hazır.

FDA, OU Tıp laboratuvarının , özellikle pandemi sırasında yayınlanan yeni bir dizi kural nedeniyle koronavirüs için kendi teşhis testlerini oluşturma hakkına sahip olduğunu belirtti.

Araştırmacılar, “COVID-19 için hızlı test yapılması, sadece olumlu bir sonuç veren hastaların tedavisini hızlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda tıbbi personelin, güvenlik ve temas ettikleri herkesin güvenliğini sağlamak için düzenli olarak teste girmelerine izin verecektir. Gelişmiş testler daha fazla hastanın özel sağlık hizmetlerine erişmesini sağlayacaktır.”

Koronavirüs İçin Yeni Bir Test Geliştirildi

90 gün içinde 180 bin numune vermeye hazır

FDA, OU Tıp laboratuvarının , özellikle pandemi sırasında yayınlanan yeni bir dizi kural nedeniyle koronavirüs için kendi teşhis testlerini oluşturma hakkına sahip olduğunu belirtti .

Araştırmacılar, “COVID-19 için hızlı test yapılması, sadece olumlu bir sonuç veren hastaların tedavisini hızlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda tıbbi personelin, güvenlik ve temas ettikleri herkesin güvenliğini sağlamak için düzenli olarak teste girmelerine izin verecektir.” “Gelişmiş testler daha fazla hastanın özel sağlık hizmetlerine erişmesini sağlayacaktır.”

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!