TeknoDiot
     
     
     

Kojima Productions Ofislerini Geçici Olarak Kapatıyor

Kojima Productions Ofislerini Geçici Olarak Kapatıyor

Kojima Productions Co., Ltd., Japonya merkezli bir video oyunu geliştiricisidir.

Şirket, 1 Nisan 2005 tarihinde Hideo Kojima tarafından Konami’nin yan kuruluşu olarak kurulmuş olup 2015 yılında bağımsız bir stüdyo haline geldi. Şirketin merkezi Tokyo’nun Shinagawa semtinde yer almaktadır.

Death Stranding , P.T, Metal Gear Solid oyun serisi ve bir çok oyunun geliştiriciliğini yapan Kojima Productions Co. Ltd., Death Stranding ekip çalışanlarından bir tanesinin koronavirüs testinin testinin pozitif sonuç vermesi üzerine Tokyo Shinagawa semtindeki ofisini geçici süreyle kapattığını belirtti.

Kojima Productions 20 Mart tarihinden beri ofiste çalışmadıklarını, çalışmaya evden devam ettiklerini ve halk sağlığı yetkilileri ile sıkı bir temas içinde olduklarını, bundan sonra halk sağlığı yetkilileri ile daha sık çalışamaya devam edeceklerini, tüm ofiste dezenfeksiyon çalışmalarını başlattığı açıklamasını yaptı.

Kojima Productions Ofislerini Geçici Olarak Kapatıyor

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Konsolda PUBG Tam Sürüme Geçiyor

Buğra Noyan

BiP’ten Arayan Turkcell’liler Kazanıyor

Buğra Noyan

Siri’nin Bilinmeyen Bir Özelliği Ortaya Çıktı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.