Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 6 Android Oyun (Toplam 79 TL)

Zaman zaman sizlere ücretsiz uygulama, oyun vb. şeyleri paylaşıyoruz. Okul zamanı ilaç gibi gelecek kısa süreliğine 6 adet Android oyununu sizlerle paylaşıyoruz.

Kısa süreliğine ücretsiz olan bu oyunları ve uygulamaları, zaman kaybetmeden indirmenizi tavsiye ederiz. Bu makalemizde sizlere ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz 6 adet oyunu paylaşıyoruz. Normalde ücretli olan bu oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olduğunun altını çizelim.

Acele edin indirin deriz. Okullar açıldı bu zamanlarda öğrencilere ilaç gibi gelecek bu ücretsiz kampanyayı kullanın deriz. Bu oyunların ve uygulamaların toplam fiyatı 79 TL tutarında olduğunu hatırlatalım.

[sp-related style=”dark” id=”36119″] [sp-related style=”dark” id=”36125″]

The Hunt for the Lost Treasure (18,99 TL)

The Hunt for the Lost Treasure, macera bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Korsanların sakladığı hazineleri bulmaya çalışırken bir yandan da maceranız boyunca birçok farklı adayı geziyorsunuz. Bulmacaları çözebilmek için etrafınızda dolaşmanız ve ipuçlarını bulmanız gerekiyor.

The Hunt for the Lost Treasure İndir

Lonely Hacker (18,99 TL)

Lonely Hacker olmanın nasıl bir his olduğunu birazcık da olsa anlamak istiyorsanız bu oyuna bir şans verebilirsiniz. Lonely Hacker, açık dünya indie hacking simülasyonu türünde bir oyun. İnternet hızları ve güvenlik seviyelerine göre sıralanan ülkeler arasından istediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz.

Lonely Hacker İndir

Timing Hero (21,99 TL)

Mike Tyson’s Punch-Out ve Pokemon benzeri bir rol yapma oyunun karşımı olan bu 8 bit’lik oyun oldukça basit bir oynanışa sahip. Karakterinizin sınıfını seçiyorsunuz, ardından arenalara atılarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Öldürdüğünüz her düşmandan sonra oyun biraz daha zorlaşıyor ve her 10 seviyeden sonra ‘boss’ olarak tabir edilen asıl düşmanlarla kapışıyorsunuz.

Lonely Hacker İndir

Orbt XL

Orbt XL, sonsuz ve yüksek tempolu, hayatta kaldığınız süre boyunca daha da zorlayıcı bir hale gelen ‘arcade’ oyunu. Oyunda kara deliğin yörüngesindeki bir gezegeni oynuyorsunuz. Oyundaki hedefiniz ise bir yandan engelleri aşmaya çalışırken bir yandan da yörüngede kalmaya çalışmak. Kara deliğe yaklaştığınızda, sizi içine çekiyor ve yok oluyorsunuz.

Orbt XL İndir

CELL 13 (1,99 TL)

CELL 13, 13 farklı seviyedeki 65’ten fazla bulmacayı çözmeye çalıştığınız bir bulmaca oyunu. Portal 2’yi oynayıp sevdiyseniz bu oyuna da bir şans vermeniz gerekebilir. Bulmacaları çözmek için oyunda bulunan tüm nesneleri kullanmanız gerekmeyebiliyor, dolayısıyla sonuca ulaşmak için yaratıcılığınızı ve pratik zekanızı kullanmanız gerekecek.

CELL 13 İndir

Reed (12,99 TL)

Eğer ki size nostalji duygusunu yaşatacak bir platform oyunu arıyorsanız Reed sizi tatmin edecektir. Oyunda süper bilgisayar tarafından yaratılmış küçük bir yaratığa hayat veriyorsunuz. Oyundaki amacınız ise tek hayatta kalma umudunuz olan ve sizi yaratan kişinin kaybettiği sihirli küpleri tekrar bir araya getirmek. Platform türündeki oyunları sevenlerin kesinlikle denemesi gereken oyunun bazı seviyeleri oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Reed İndir


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı