Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor!

Son raporlar, 26 Mart’ta resmi olarak tanıtılması planlanan Huawei P30 ve P30 Pro akıllı telefonlarının siyah, aurora ve buz beyazı gibi renklerde geleceğini ortaya koydu.

WinFuture.de’deki yeni bilgilere göre, Huawei P30 Pro, ek olarak Sunrise Red (gündoğumu kırmızısı) renginde satışa sunulacak. Huawei P30 Pro’nun Sunrise Red sürümü arka panelin üst kısmında turuncu-kırmızı görünüyor.

Renk açık kırmızıya ve ardından koyu renk tonuna arka panelin alt kısmına doğru inmekte. Bir başka raporla Huawei P30 Pro’nun 3,5 mm ses jakından mahrum olacağı açıklandı. Bu nedenle, kullanıcıları müzik dinlemek için USB-C özellikli kulaklıklardan veya kablosuz Bluetooth kulaklıklardan faydalanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, cihaz bir IR blaster ile donatılmış olarak gelecektir.

Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor!

[sp-related style=”light” id=”39669″]

Huawei P30 modeli ise, 3,5 mm kulaklık jakını koruyacak, ancak bir IR patlayıcıya sahip olmayacak. Huawei P30 ve P30 Pro’nun 26 Mart’ta Paris, Fransa’da yapılacak bir lansman etkinliği ile resmiyet kazanması planlanıyor. Bu yazı itibariyle, Çin firmasından Kirin 980 ile çalışan amiral gemisi telefonların fiyatlandırması hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor!  Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor!

İLGİLİ İÇERİK:  Huawei P40 ve Huawei P40 Pro Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu