«
Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Son raporlar, 26 Mart’ta resmi olarak tanıtılması planlanan Huawei P30 ve P30 Pro akıllı telefonlarının siyah, aurora ve buz beyazı gibi renklerde geleceğini ortaya koydu.

WinFuture.de’deki yeni bilgilere göre, Huawei P30 Pro, ek olarak Sunrise Red (gündoğumu kırmızısı) renginde satışa sunulacak. Huawei P30 Pro’nun Sunrise Red sürümü arka panelin üst kısmında turuncu-kırmızı görünüyor.

Renk açık kırmızıya ve ardından koyu renk tonuna arka panelin alt kısmına doğru inmekte. Bir başka raporla Huawei P30 Pro’nun 3,5 mm ses jakından mahrum olacağı açıklandı. Bu nedenle, kullanıcıları müzik dinlemek için USB-C özellikli kulaklıklardan veya kablosuz Bluetooth kulaklıklardan faydalanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, cihaz bir IR blaster ile donatılmış olarak gelecektir.

Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

  • Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

    Huawei P30 ve P30 Pro’nun Özellikleri Netleşti

Huawei P30 modeli ise, 3,5 mm kulaklık jakını koruyacak, ancak bir IR patlayıcıya sahip olmayacak. Huawei P30 ve P30 Pro’nun 26 Mart’ta Paris, Fransa’da yapılacak bir lansman etkinliği ile resmiyet kazanması planlanıyor. Bu yazı itibariyle, Çin firmasından Kirin 980 ile çalışan amiral gemisi telefonların fiyatlandırması hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri   Kırmızı Renkli Huawei P30 Pro Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *