Tiktok Takipçi Satın Al

Kirin 990 İşlemcisinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Huawei, yılın üçüncü çeyreğinde en son teknolojiye sahip olan Kirin işlemcisini tanıtmaya hazırlanıyor.

Geçen yıl Huawei, 31 Ağustos’ta IFA 2018 etkinliği sırasında Kirin 980 işlemcisini duyurdu. Elbette bu yıl, şirketin uzun süredir devam eden geleneğine bir istisna değildir.


Huawei’ye göre, şirket Berlin’de düzenlenen IFA etkinliği sırasında 6 Eylül’deki en son Kirin 990 işlemcisini resmen ilan edecek. Bu özel gün için, Huawei ayrıca işlemcinin 5G yeteneklerini anlatan kısa bir video tanıtım filmi yayınladı.

https://youtu.be/GJzcDAbm2gc

Yayınlanan videoda çok fazla bilgi bulunmamasına rağmen, spekülasyonlar yaklaşmakta olan Kirin 990 işlemcisinin 5G modemin doğrudan çipte bir entegrasyon gördüğüne işaret etti.

Geliştirilmiş bir güç verimliliğine sahip olmanın yanı sıra, yeni Kirin 990 işlemci, 60fps’de 4K kayıt desteği ile gelecek. Hiçbir şey yolunda gitmezse, yaklaşan Huawei Mate 30 serisinin Snapdragon 990 işlemcisi tarafından kullanılabilecek öncü akıllı telefonlar olması bekleniyor. Resmi olarak teyit edilmemiş olmasına rağmen, Mate 30 serisinin önümüzdeki ay Eylül ayında çıkacağını öneren birçok rapor var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu