Tiktok Takipçi Satın Al

Kingston, Yeni microSD Kartlarını Tanıttı

Kingston yeni microSD kartlarını duyurdu! Yeni bellek çözümleri çok sayıda veri yazma döngüsü, yüksek performans ve kusursuz kayıt için üst düzey dayanıklılık sunuyor.

Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Digital, Inc. yeni dayanıklı microSD kartlarını duyurdu. Yeni kartlar ev güvenlik kameraları, araç kameraları ve taşınabilir kameralar gibi yoğun veri yazılan cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanıyor.


Bu tür kullanım alanları sağlamlık ve performans gerektirdiğinden, Kingston’ın yeni dayanıklı microSD kartları güvenlik ve araç kameralarının kayıt yapabilmesi için gereken uzun vadeli dayanıklılık ve yüksek depolama kapasitesini sunuyor. Dayanıklı microSD kartlar 1080p Full HD çözünürlükte 20.000 saate kadar kesintisiz video kaydı yapabiliyor, böylece evde veya yolda neler olduğunu görmek mümkün oluyor.

::ASUS ROG Strix Scope Oyuncu Klavyesi Tanıtıldı

:: Kingston HyperX Yeni Yayıncı Mikrofonunu Duyurdu

Kingston’ın dayanıklı microSD kartları zorlu koşullarda kullanım için testlerden geçirildi. Kartlar çok düşük ve yüksek sıcaklıklara, darbelere, suya ve x ışınlarına dayanabiliyor2. Dayanıklı microSD kartlar, veri kaybı riski olmadan uzun süre önemli anları kaydetmeniz gereken durumlarda güvenebileceğiniz bir çözüm sunuyor.

Kingston, Yeni microSD Kartlarını Tanıttı

“Ev güvenlik sistemleri ve araç kameraları tarafından kaydedilen görüntüler inanılmaz değerli olabiliyor. Tüketiciler bellek kartlarının ihtiyaç duydukları önemli görüntüleri zorlu koşullar altında bile sorunsuz bir şekilde saklamasını istiyor.” diyen Kingston Flash Kart İş Birimi Müdürü Anetta Chan, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Araçların ön panelinde ve ev güvenlik sistemlerinde kullanılan kameralar giderek yaygınlaşıyor. Yeni dayanıklı microSD kartımız, uzun gözetim videolarını kaydetme talebini yüksek performans, kesintisiz kullanım ve Kingston güvenilirliğiyle karşılıyor.”

Kingston’ın üst düzey dayanıklılık sunan microSD kartları 32GB, 64GB ve 128GB kapasite seçeneklerine sahip. Daha fazla bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu