bayigram.com

Kingston FURY’den Eşsiz DDR5 Performansı!

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümü olan Kingston FURY, son teknoloji Kingston FURY™ Beast DDR5‘i piyasaya sürdü.


Kingston FURY Beast DDR5; hız iyileştirmeleri, 4800MHz1‘de Tak ve Çalıştırözelliği ve 16’dan 32’ye çıkan serileri ve 8’den 16’ya yükselen veri uzunluğuyla yeni nesil platformlarından daha yüksek performans almak isteyen oyuncular ve teknoloji meraklıları için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor.

Kingston FURY Beast DDR5, Intel® Z690 yonga seti ve 12. nesil Intel® Core™ işlemcilerin (kod adı “Alder Lake-S”) piyasaya sürülmesiyle senkronize olarak geliyor. Böylece Intel DDR5’in performans ve veri bütünlüğü geliştirmelerini küresel bir izleyici kitlesine getiren yeni bellek standardını kullanan ilk platform olma özelliğini taşıyor. 

Hızı, kapasiteyi ve güvenilirliği daha da ileriye taşıyan Kingston FURY Beast DDR5, yüksek hızlarda gelişmiş güvenirlilik sağlayan yerleşik ECC (ODECC), artırılmış verimlilik sunan çift 32 bit alt kanallar ve modül üzerinde güç yönetimi gibi gelişmiş özelliklerden oluşuyor. Buna ek olarak en çok ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanmak için entegre devre de (PMIC) ürünün bir başka özelliği. Kingston FURY Beast DDR5; en ekstrem oyunları oynarken, 4K+’da canlı yayın yaparken ya da büyük animasyonlarda ve 3D render alırken stil ve performansı sorunsuz bir şekilde birleştirerek ihtiyaç duyulan yükseltmeyi sağlıyor.

Kingston DRAM İş Kolu Yöneticisi Kristy Ernt: “Merakla beklenen DDR5’in gelmesinden ve bunu Kingston FURY teknolojisiyle sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Sonunda DDR5 hem oyuncular hem de teknoloji meraklıları için hazır. Kullanıcıların, dünyanın önde gelen anakart üreticileri MSI®, ASUS®, ASRock®, ve Gigabyte™ tarafından test edilip onaylanan Kingston FURY Beast DDR5‘i güvenle kullanabilecekleri için gurur duyuyoruz2.” diyor.

Kingston FURY Beast DDR5 ayrıca, Intel XMP 3.0 için hazır ve sertifikalı. Kullanıcıları kolay, istikrarlı ve sertifikalı bir hız aşırtma deneyimi bekliyor. Ürün ayrıca; yeni özellikler, hızlar ve zamanlamalar için iki özelleştirilebilir profiliyle oyunculara benzersiz oyun deneyimleri sunuyor.

Kingston FURY Beast DDR5, 4800 MHz ve 5200 MHz hızlarında 16GB’lık tek modüller ve 2’li kitler halinde sunuluyor.

Kingston FURY Beast DDR5

Parti Kapasite
KF548C38BB-16 16GB 4800MHz Kingston FURY Beast DDR5 Tekli Modül
KF548C38BBK2-32 32GB 4800MHz Kingston FURY Beast DDR5 2’li Kit
KF552C40BB-16 16GB 5200MHz Kingston FURY Beast DDR5 Tekli Modül
KF552C40BBK2-32 32GB 5200MHz Kingston FURY Beast DDR5 2’li Kit
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu