bayigram.com

Kayn CT

Bu makalemizde size League of Legends Kayn karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Kayn ct, ct kayn, lol kayn ct...

Kayn CT karakterleri nelerdir? Bu makalemizde size League of Legends Kayn karakterinin CT’larını sizlere listeliyoruz.

Kayn, oyunun yazmış olduğu hikayeye göre gölge tarikatlarının baş lideri olarak yeni bir egemenlik devrine ulaşmak için savaşan bir savaşçı niteliğindedir bu oyunda rol dövüşçü olan Kayn hiç bilmeyenler tarafından zor bir karakterdir.


Oyunda zorluk seviyesi de çok yüksek derecededir geliştikten sonra oyunun sonlarına doğru açılan bu karakter karşı takıma çok büyük bir yenilgi uğratmaktadır. Kayn elinde bulundurduğu silah ile rakiplerini tek tek öldürmeyi hedefleyen bu karakter kullanan kişi tarafından büyük bir ustalık isterken verdiği zevk ise paha biçilmezdir. Genellikle ortada oynayan bu karakter bazı durumlarda ormanda da oynayabilmektedir. Tam bir ustalık eseri olan Kayn, sizin takımınız da ise korkmanıza gerek yoktur.

Kayn CT Karakterleri

  • Warwick
  • Kha’Zix
  • Kindred
  • Rengar
  • Shen

Kayn CT

İlgili Makaleler

Kayn Yetenekleri

  • Pasif (Darkin Tırpan): Bu karakter elinde kadın bir silah taşır ve bu silahla birlikte rakiplerine doğru hasar vermeye çalışır. Bu silahın içinde bulunan hakimiyet rakiplerine karşı mücadele etmesinde ona yardımcı olur. Elinde bulundurduğu silahın özelliklerinden bir tanesi de şampiyonları karşı verilen yetenek hasarının belirli bir oranda kendisine iyileşme olarak dönmesidir. Bu silah sayesinde rakip şampiyonları hücum sırasında karşı takımla yapmış olduğu çatışmanın ilk birkaç saniyesinde ek olarak ilave hasar verir.
  • Karanlık Hasat (Q): Bu yetenekte Kayn, ileriye doğru hücum edip atılım gösterir ve çevresinde bulunan şampiyon, minyon, canavar veya başka bir rakip birimleri keser kayn bu yeteneği sayesinde iki hamlede hasar verir.
  • Kasvet Dalgası (W): Karakter belirli bir alan üzerinde bulunan veya doğrusal bir şekilde ilerleyen hat üzerinde hedeflerine hasar verir ve onları belirli bir oranda yavaşlatır. Bu sayede kendisi zaman kazanır ve rakiplerini öldürmek için daha da çok hırslanır.
  • Gölge Yolu (E): Kayn bu yeteneğinde oyunun içerisinde bulunan duvar veya geçilemeyecek yerlerin içerisinden görünmez bir şekilde geçebilir ve bu sayede gideceği alanı ve hareket hızını arttırır.
  • Davetsiz Misafir (R): Oyundaki bu karakter bir rakibin bedenine saklanır ve dışarıya doğru hamle yaparken çok büyük miktarda hasar verir. Bu sayede rakibi öldürme şansı daha da artar.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri kayn yeteneklerine ve kayn CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kayn CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu