Tiktok Takipçi Satın Al

Kayn CT

Bu makalemizde size League of Legends Kayn karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Kayn ct, ct kayn, lol kayn ct...

Kayn CT karakterleri nelerdir? Bu makalemizde size League of Legends Kayn karakterinin CT’larını sizlere listeliyoruz.

League of Legends dünyasında, gölge tarikatlarının baş lideri olarak tanıtılan Kayn, oyun içinde yüksek bir zorluk seviyesine sahip etkileyici bir karakterdir. Bu savaşçı, oyunun ilerleyen safhalarında kilidinin açılmasıyla birlikte, karşı takıma adeta bir yenilgi dalgası getirme potansiyeline sahiptir. Kayn’ın elindeki ölümcül silah ile düşmanlarını birer birer avlaması, onu kullanacak oyunculardan yüksek seviyede beceri ve ustalık gerektirir.


Kayn, genellikle orta koridorda tercih edilse de bazı durumlarda orman bölgesinde de etkili bir şekilde oynanabilir. Bu karakteri oynarken gösterilecek ustalık, oyuncuya paha biçilmez bir zevk sunar. Eğer Kayn, sizin takımınızdaysa ve doğru şekilde yönetiliyorsa, korkmanıza gerek kalmayacak; çünkü o, savaş alanında öndeki bir güçtür.

Kayn CT Karakterleri

  • Warwick
  • Kha’Zix
  • Kindred
  • Rengar
  • Shen

Kayn CT

İlgili Makaleler

Kayn Yetenekleri

  • Pasif (Darkin Tırpan): Bu karakter elinde kadın bir silah taşır ve bu silahla birlikte rakiplerine doğru hasar vermeye çalışır. Bu silahın içinde bulunan hakimiyet rakiplerine karşı mücadele etmesinde ona yardımcı olur. Elinde bulundurduğu silahın özelliklerinden bir tanesi de şampiyonları karşı verilen yetenek hasarının belirli bir oranda kendisine iyileşme olarak dönmesidir. Bu silah sayesinde rakip şampiyonları hücum sırasında karşı takımla yapmış olduğu çatışmanın ilk birkaç saniyesinde ek olarak ilave hasar verir.
  • Karanlık Hasat (Q): Bu yetenekte Kayn, ileriye doğru hücum edip atılım gösterir ve çevresinde bulunan şampiyon, minyon, canavar veya başka bir rakip birimleri keser kayn bu yeteneği sayesinde iki hamlede hasar verir.
  • Kasvet Dalgası (W): Karakter belirli bir alan üzerinde bulunan veya doğrusal bir şekilde ilerleyen hat üzerinde hedeflerine hasar verir ve onları belirli bir oranda yavaşlatır. Bu sayede kendisi zaman kazanır ve rakiplerini öldürmek için daha da çok hırslanır.
  • Gölge Yolu (E): Kayn bu yeteneğinde oyunun içerisinde bulunan duvar veya geçilemeyecek yerlerin içerisinden görünmez bir şekilde geçebilir ve bu sayede gideceği alanı ve hareket hızını arttırır.
  • Davetsiz Misafir (R): Oyundaki bu karakter bir rakibin bedenine saklanır ve dışarıya doğru hamle yaparken çok büyük miktarda hasar verir. Bu sayede rakibi öldürme şansı daha da artar.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri kayn yeteneklerine ve kayn CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kayn CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu