«
Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’nin Ayrıntıları Paylaşıldı! e-Spor Haberleri

Ülkemizde ve dünyada oyun sektörü her geçen gün biraz daha gelişmeye devam ederken bu konuda ülkemizde de çeşitli adımlar atılıyor.

Her yıl İstanbul’da oyun severleri bir araya toplayan Gaming İstanbul oyunculara eğlenceli anlar sunuyordu. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’de İzmir’de oyuncuları yan yana getirecek.

Oyun dünyasına yönelik İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin büyük kentlerinde çeşitli etkinlik ve organizasyonlar düzenlenmeye devam ederken oyunlara olan ilgide her geçen gün artıyor. Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali ile de yeni bir organizasyon düzenlenirken oyuna ilgisi olanlar da gelişmeleri merakla takip ediyor. Bugün gelen bilgiler ile Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’ne dair bazı detaylar oyuncular ile paylaşılmış oldu.

İzmir’in ilk oyun ve oyunculuk festivali olma özelliğine sahip olacak olan Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali oyunculara keyifli zaman geçirtecek. Lansmanı gerçekleştirilen festivalde konuşma yapan Karşıyaka Belediye Başkan adayı Dr. Cemil Tugay, ‘İzmir konumu ve genç nüfusu ile dinamik bir şehir. Bizde onlara yönelik neler yapabiliriz düşüncesini değerlendirirken İstanbul’da düzenlenen oyun festivalleri İzmirimiz’de de olmalı diyerek çalışmalara başladık’ diyor.

Oyun yayıncısı olan Can Sungur’da yapılan lansman sırasında, ‘Ülke çapında ses getirecek bu festivale Karşıyakalı ve tüm İzmirlilerin yoğun ilgi göstereceğine eminim’ şeklinde açıklama yaptı. 8 – 9 Haziran 2019 tarihlerinde Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu

Basın Bülteni


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *