bayigram.com

Kapıda Ödeme Sistemli Alışveriş Siteleri

Online alışverişte kapıda ödeme olan siteler hakkında sizler için listeleme yaptık.

Birçok müşteri kapıda ödeme yapan siteleri merak ediyor. Bizlerde kapıda ödeme olan siteleri listeledik. İşte Kapıda ödeme yapan siteler;


İnternetin hayatımıza bu kadar etki ettiği günümüzde alışverişlerin de büyük bir çoğunluğu internetten yapılır hale gelmiştir.

İnternetten yapılan alışverişlerde ödeme alternatifleri daha çeşitlidir. EFT, kredi kartı, banka kartı ya da kapıda ödeme sitemli… Kredi kartı kullanmayanlar ya da alışveriş esnasında kullanmak istemeyenler kapıda ödeme sistemi seçeneği bulunan bir site bulmak isteyebilir. Aşağıda kapıda ödeme sistemleri alışveriş siteleri listelenmiştir.

Kapıda Ödeme Yapan Siteler

  • Morhipo: Morhipo yıllardır Türkiye’de hizmet veren güvenli bir online alışveriş sitesidir. Ek ücret gerekmeden kapıda ödeme imkânı sunmaktadır.
  • Mavi: Ünlü giyim markası Mavi de kapıda ödeme imkânı sunmaktadır. Ek olarak da 5 TL kadar bir ücret talep etmektedir.
  • Mediamarkt: Ünlü teknoloji firması Mediamarkt da müşterilerine kapıda ödeme seçeneği sunmaktadır. Bu hizmet için talep ettiği ücret ise 6,99 TL’dir.
  • Kitapsepeti: Kapıda ödeme seçeneği bulunan bu sitede ayrıca ek bir ücret talep edilmiyor.
  • LC Waikiki: Herkesin bildiği giyim markalarından biri olan LC Waikiki de müşterilerine bu hizmeti sunuyor. Bunun için se 6,99 TL gibi bir hizmet bedeli talep ediyor.
  • Joker: Anne, bebek, oyuncak ve giyim kategorilerinde hizmet sunan sitelerden biri olan Joker de müşterilerine kapıda ödeme kolaylığı sunuyor. 150 TL ve üzeri alışverişlerde ek hizmet bedeli talep edilmezken; 150 TL altındaki tutarlarda 4,90 TL ek hizmet bedeli talep edilmektedir.

Kapıda Ödeme Sistemli Alışveriş Siteleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu