Tiktok Takipçi Satın Al

Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram’da çeşitli sebeplerden ötürü pek çok hesabın kapatıldığına ve tamamen silindiğine şahitlik etmekteyiz. Kaldırılan hesapların çoğu da yüzlerce ve belki de binlerce saat çalışma ve çaba sonucu ortaya çıkmış hesaplardır.

Bu hesaplar aktif olmasına rağmen instagram politikalarını ihlal etmesinden dolayı kapatılmış ve hesap sahipleri oldukça zor bir duruma düşmüştür.

Instagram Hesabım Kapatıldı ve Nasıl Açarım?


İnstagram hesabım kapatıldı diyorsanız bunun instagram politikasıyla alakalı çeşitli nedenleri olabilir. Örnek vermek gerekirse, hesabın uzun süre hareketsiz kalması, başkaları tarafından kötü kullanıldığına yönelik bildirim alması veya instagram politikalarını yani sitenin hüküm ve koşullarını ihlal etmek sayılabilir. Siteye girdikten sonra “Hesabınız devre dışı bırakıldı” veya “Üzgünüz, bir şeyler ters gitti” gibi hatalarla karşılaşma durumunuz olasıdır. Birçok durumda hesap sahiplerine, instagram hesaplarının devre dışı bırakılma veya silinme riski altında olduğunu belirten bir uyarı önceden gönderilmez. Ancak instagram bu politikasını son zamanlarda biraz esnetti. 2019 yılında sitenin şartlarını ve koşullarını ihlal tespit ettiği anlaşılırsa hesabın kapatılması hususunda bir bilgilendirme yapılmaktadır.

Kapanan Hesabı Açıyor Musunuz?

İnstagram kapanan hesap açma işlemi uzman eller tarafından yapıldığı taktirde mümkün olmaktadır. Belli prosedürler eşliğinde instagramla iletişime geçen uzmanlar sizin şahsi çabalarınızla yapamadığınızı yapmakta ve kapanan instagram hesaplarını açtırmaktadırlar.

Silinen Hesap Geri Gelir Mi?

İnstagram silinen hesabın geri getirilmesi ancak belli prosedürler çerçevesinde mümkün olmaktadır. Eğer kapanan hesap size veya size ait olan firmanıza kayıtlıysa silinen hesabınızın geri getirilmesi mümkündür.

Hesapların Açılma Süresi Nedir?

Hesabınız tamamen kapatılması belli aşamalardan geçerek olur. Hesap öncelikle geçici olarak kapanır. Bu kapanma sırasında sizin robot olmadığınıza dair bir test uygulanır. Buraya telefon numaranızı girip, size gönderilen şifre ile hesabınızı 30 gün içinde açabilirsiniz. Ancak tamamen kapatılan hesaplarda bir süre verilmeyebilir. Bu konuda şahsi teşebbüslerinizde herhangi bir işe yaramayabilir. İnstagram hesabınız 2 ay içerisinde açılabilir. Kendinizi ne kadar çok delille doğrularsanız hesabınızın açılma ihtimali o kadar fazla olacaktır.

Instagram Hesap Geri Alma Hizmetinin Fiyatı Nedir?

Instagram Hesap Geri Alma Hizmetinin Fiyatı, çeşitli maddelerden dolayı değişiklik gösterebilir. İnstagram hesaplarının geri alma durumunda ortaya çıkan hususlar, hesabın büyüklüğü ve hesabın kullanım amacına yönelik olarak bazı fiyat değişkenlikleri olabilir. Bu nedenden dolayı doğru fiyat bilgisine ulaşabilmek için işiniz uzmanı olan ajanslara başvurmanız gerekir. Pektaş Medya ile bu konuda iletişime geçebilirsiniz. 7/24 hizmet veren ajans size instagram kapanan hesap açma konusunda gerekli olan bilgileri sunacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu