TeknoDiot
     
     
     

Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Just Cause’un resmi YouTube resmi kanalında bir video yayınladı. Bu video ile Just Caus 4 Oynanış Videosu ile Black Hand Tanıtıldı.

Geçtiğimiz günlerde, Just Cause serisindeki ana karakterimiz Rico’nun, Just Cause 4 içerisindeki rakibini tanıtılmıştı bizlere. Just Cause 4 hikayesinde düşmanımız olan Black Hand ekibi için yeni bir fragman yayımlandı. Bahsini etmekte olduğumuz fragman hemen aşağıda mevcut.

[sp-related style=”dark” id=”20711″]

Gabriela ismindeki rakibimiz tarafından yönetilen Black Hand içerisinde çeşit çeşit düşmanımız bulunacak. Bunların hepsini de video içerisinde görebilirsiniz. Hem güçlü, hem de zayıf yönlerini görebilirsiniz. Ayrıca, video içerisindeki görselliğin değişebileceğinin altını çizmemizde de fayda var.

Eğer yukarıda paylaşmış olduğumuz fragman sizleri de bizim kadar heyecanlandırmayı başardıysa, oyunun çıkışına çok da uzun bir süre kalmadı diyebiliriz. Zira, Just Cause 4 çıkış tarihi, verilen bilgilere göre 4 Aralık 2018. Tabii, alışmaya başladığımız şekilde ertelenmezse.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation Oyunu Olan Detroit PC’ye Geliyor! Detroit: Become Human PC Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

PUBG Mobile 8. Sezon Yenilikleri Neler? PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi

Buğra Noyan

FIFA 20 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.