Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Abone Ol 

Just Cause’un resmi YouTube resmi kanalında bir video yayınladı. Bu video ile Just Caus 4 Oynanış Videosu ile Black Hand Tanıtıldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Geçtiğimiz günlerde, Just Cause serisindeki ana karakterimiz Rico’nun, Just Cause 4 içerisindeki rakibini tanıtılmıştı bizlere. Just Cause 4 hikayesinde düşmanımız olan Black Hand ekibi için yeni bir fragman yayımlandı. Bahsini etmekte olduğumuz fragman hemen aşağıda mevcut.

[sp-related style=”dark” id=”20711″]

Gabriela ismindeki rakibimiz tarafından yönetilen Black Hand içerisinde çeşit çeşit düşmanımız bulunacak. Bunların hepsini de video içerisinde görebilirsiniz. Hem güçlü, hem de zayıf yönlerini görebilirsiniz. Ayrıca, video içerisindeki görselliğin değişebileceğinin altını çizmemizde de fayda var.

Eğer yukarıda paylaşmış olduğumuz fragman sizleri de bizim kadar heyecanlandırmayı başardıysa, oyunun çıkışına çok da uzun bir süre kalmadı diyebiliriz. Zira, Just Cause 4 çıkış tarihi, verilen bilgilere göre 4 Aralık 2018. Tabii, alışmaya başladığımız şekilde ertelenmezse.

Göz atın:   İşte 2017'nin En Çabuk Unutulan Oyunu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu