Tiktok Takipçi Satın Al

Jonsbo, TK-1 ve TK-2 Kasa Modellerini Tanıttı

Jonsbo, yeni ürünleri TK-1 Micro-ATX ve TK-2 Mid Tower kasalarını tanıttı. Her ikisi de çift eğimli temperli cam panelli olan bu kasalar, şık çift odalı tasarımlarına sorunsuz bir panoramik görünüm sunuyor.

Tek Panelde Sorunsuz Görünüm


Tercihe göre iki farklı form faktörü sunan TK-1 ve TK-2, her ikisi de tek bir cam panelde sorunsuz bir estetik sunmak üzere dikkatlice tasarlanmış temperli cam panellere sahiptir. Her panelde iki eğim bulunmaktadır ve paneller kasaların etrafına şekillenerek ön, yan ve arka tarafları kapsayarak çeşitli açılardan bakma imkanı sunar.

Yeni Nesil Dikey Hava Akışı Tasarımı

TK-1 ve TK-2’nin üst, yan ve arka tarafını saran çarpıcı tek bir cam panelle, Jonsbo her iki kasanın düzenini dikey hava akışı sağlamak üzere yapılandırmıştır. Hava kasaların altından çekilir ve ardından üstten dışarı atılır, bu da bir rüzgar tüneli oluşturur. Her kasanın yan ve arka tarafı, daha iyi hava akışını teşvik etmek için büyük deliklerle donatılmış olup tabanında bir toz filtresi bulunmaktadır. TK-1, taban ve üst panelde ikişer adet olmak üzere toplam dört adet 120mm fanı destekleyebilir veya üst panelde 240mm bir radyatör kurulumuna izin verir. TK-2, kasının üst, yan ve altında toplam dokuz fanı destekleyebilir veya üst ve alt panelde aynı anda birer adet 360 radyatörü kurulumuna izin verir. TK-2’nin yan tarafı ayrıca PSU’ya adanmış bir bölge ile anakartın yanındaki fanlara doğrudan hava sağlayan iki büyük hava giriş alanına sahiptir.

Jonsbo, TK-1 ve TK-2 Kasa Modellerini Tanıttı

Kasa İçi

Her iki kasa da ana bir odası ve anakartın arkasındaki güç kaynağı ve depolama sürücülerini saklamak üzere tasarlanmış ikinci bir odayı sunmak üzere tasarlanmıştır. Her iki kasa da ATX güç kaynağını (220mm altında) ve 2 adet 3.5″ HDD veya 1 adet 2.5″ SSD + 1 adet 3.5″ HDD’yi destekleyebilir. Ana odada, TK-1 ITX veya M-ATX anakartı destekleyebilir ve dört genişleme yuvasına sahiptir, aynı zamanda 280mm’ye kadar uzunluğa sahip tam boyutlu bir GPU’yu destekleme alanına sahiptir. TK-2, bir ATX anakartına kadar destekleyebilir ve yedi genişleme yuvası sunar, aynı zamanda 405mm’ye kadar uzunluğa sahip çeşitli yüksek kaliteli GPU’ları destekleme alanına sahiptir. Her iki kasa da aynı zamanda 165mm yüksekliğe kadar bir CPU soğutucusunu destekleyebilir.

Kasa Dışı

TK-1 ve TK-2’nin kasaları 2.5mm alüminyum alaşımından yapılmış olup, kenarları çift eğimli temperli camın kavisini takip ederek şık, yuvarlatılmış bir sonuç sunar. Cam paneller dayanıklılık için anti-parçalanma film ile gelir ve montaj deliklerinin üzerinde kalın şok emici kauçuk O-halkaları ile donatılmıştır, bu da herhangi bir hareketten kaynaklanan hasarı en aza indirmeye yardımcı olur. Film kaplı cam aynı zamanda kasanın geri kalanına ek destek sağlar. Her iki kasanın ön I/O birimi, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB 3.0 ve 1x kulaklık/mikrofon jakını içerir.

TK-1 ve TK-2, siyah veya beyaz renk seçenekleriyle Overclockers UK üzerinden sırasıyla £124.99 ve £179.99 fiyatlarıyla şu anda ön siparişe açılmış durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu