Tiktok Takipçi Satın Al

John Wick Filmi Oyun Oldu

Dünya sinemasında oldukça popüler olan John Wick filmi sinemadan sonra şimdi bilgisayar oyunu oluyor.

Artık John Wick sinemada olmayacak. PC oyun sektöründe de kendine yer edinmek isteyen yapım yakın zamanda oynanabilecek. Çıkacak olan John Wick oyunu John Wick Hex ismine sahip olacak.


John Wick Hex, konsollar için geliştirilme aşamasındadır ve yalnızca Windows PC ve Mac için piyasaya sürülecek olan Epic Games Store aracılığıyla satışa sunulacak. John Wick Hex, Lionsgate’in hit aksiyon serilerinden ilham alan ilk John Wick PC / konsol oyunudur.

John Wick Filmi Oyun Oldu

Ünlü Oyun Yönetmeni Mike Bithell’den (Cilt, Thomas Yalnız, Yeraltı Genelgesi), John Wick Hex, profesyonel tetikçi gibi düşünmenizi ve vurmanızı sağlayan hızlı tempolu, aksiyon odaklı bir strateji oyunudur.

[sp-related style=”light” id=”40831″]

John Wick Hex geliyor

Filmlerin arkasındaki yaratıcı ekiplerle yakın işbirliği içinde oluşturulan John Wick Hex, video dünyası olarak hayata geçirilen, dövüş-koreografik satrançta yer alarak, hikayenin evrenini genişletirken serinin imza silah fu stilini yakaladı. Oyuncular, hemen maliyetlerini ve sonuçlarını göz önünde bulundurarak her eylemi ve saldırıyı seçmelidir.

John Wick Hex’teki her hareket, sinemadaki bir sahne gibi hissediyor ve her kavga işteki gelişiminize katkıda bulunuyor ve kesin bir stratejik düşünme gerektiriyor. Yeni silahların, kıyafet seçeneklerinin ve konumların kilidini açmak için ana oyun kipinde (oyun için yaratılmış orijinal bir hikaye içeren) iyi performans sergileyin.

Her silah, kullanacağın taktikleri ve oynayacağın şekli değiştirir. Cephane sonlu ve gerçekçi bir şekilde simüle edildi, bu yüzden yeniden yükleme işleminiz ve iş yerinizde topladığınız silahlardan en iyi şekilde faydalanma zamanı. John Wick Hex, filmlerin tarzını eşsiz bir grafik noir sanat tasarımıyla tamamlar ve daha sonra açıklanacak daha fazlasıyla, dünya çapındaki Ian McShane ve Lance Reddick ses yeteneklerini sunar.

John Wick oyununun duyuru fragmanı yayınlandı. Fakat oyunun ne zaman oynamaya sunulacağı hakkında henüz bir bilgi sunulmadı. Yalnızca oyunun Epic Store üzerinden PC ve Mac platformları için satışa sunulacağı biliniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu