Tiktok Takipçi Satın Al

John Wick: Chapter 4 Filminden ilk Teaser Yayınlandı!

Keanu Reeves'in başrolünde olduğu John Wick 4 filminden ilk teaser geldi. Film, 24 Mart 2023'te vizyonda olacak.

Keanu Reeves’in başrolünde olduğu John Wick 4 filminden ilk teaser geldi. Film, 24 Mart 2023’te vizyonda olacak.

John Wick: Chapter 4” gelecek sene 24 Mart 2023 tarihinde sinemalarda olacak. Filmden ilk kare Cuma günü San Diego Comic-Con’da gösterilmişti.


Yayınlanan ilk teaser fragmanı, John Wick (Reeves) kardayken açılıyor. John Wick, üçüncü filmin sonunda, bir parmağının bir kısmını borç ödedikten sonra bile, uğursuz Yüksek Masa’nın dışındaydı. Tonlarca aksiyon (ve John’un kayıp single’ı), çeşitli mekanlar ve daha fazla Sanada seslendirmesi görüyoruz: “Hiç kimse, sen bile, herkesi öldüremez.”

Arka arkaya çok kötü bir Bill Skarsgård görüyorsunuz (elbette); Donnie Yen çok havalı görünüyor; Hız yapan bir arabanın kaputuna fitil; ön cama ateş etmek; köpekler; Keanu bir adama rahibe mandrenleriyle defalarca vuruyor; Sanada, samuray kılıçlarıyla Yen’e karşı. Ayrıca Laurence Fishburne bir takım elbise kaldırıyor ve “Hazır mısın John?” diyor. Hangisi mükemmel bir “evet” ile cevaplanır.

Akşamın erken saatlerinde Stahelski, filmin Japonya, Ürdün, Amerika, Almanya ve Fransa’da çekildiğini söyledi (Eyfel Kulesi’nin önündeki yüksek şura ile bir sahne var).

John Wick: Chapter 4 Teaser Fragman

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu