Tiktok Takipçi Satın Al

John Wick 5 Duyuruldu! İşte Yeni Film Hakkında Tüm Detaylar

Aksiyon film serisi olan John Wick’in yeni filmi John Wick 5 duyuruldu. Yeni film ne zaman çıkacak?

John Wick 5, Lionsgate’in 2021’in başından itibaren John Wick 4 ile arka arkaya çekim yapma planıyla ilgili açıklama yaptı.


Lionsgate CEO’su John Feltheimer, her iki filmin senaryo aşamasında olduğunu ve Deadline’a göre John Wick 4’ün 2021’de çıkacak. Yeni bilgiye göre ise 2021’de başlayacak film çekimleri esnasın da 5. film de tamamlanacak.

Ayrıca John Wick 4’ün 2022 Anma Günü’nde sinemalara çıkması planlanan John Wick aksiyon serisinin sonraki iki filmi için senaryo hazırlamakla meşgulüz” dedi. “Her ikisini de çekmeyi umuyoruz John Wick 4 ve Keanu önümüzdeki yılın başlarında hazır olduğu zaman iki filmi de çekme planımız var.

Matrix 4 çekimleri başladı

John Wick 5 Duyuruldu! İşte Yeni Film Hakkında Tüm Detaylar

Şu anda Keanu Reeves, Matrix’in 4. filminin hazırlıklarına devam ediyor. Mart ayında pandemi nedeniyle duraklayan çekimlerin, şu sıralar Almanya’da devam ettiği biliniyor. Son olarak The Continental isimli TV dizisi. Önümüzdeki yıllarda John Wick ve Matrix evreninde geçecek daha çok film ve dizi görecekmişiz gibi görünüyor.

John Wick 4 ve John Wick 5 filmleri aynı yıl içerisinde çekilmesi planlanıyor olduğu netleşmiş oldu. Çıkış tarihi de 2021’in ikinci yarısında veya birinci yarısının sonlarında çıkabilir. Keanu Reeves’in başrolde yer aldığı John Wick serisinin 4. filmi bir aksilik olmazsa 2022’de vizyona girecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu