bayigram.com

Aksiyon Sevelere Üzücü Haber: John Wick 4 Ertelendi!

John Wick 4 tam bir yıl arayla ertelendiği açıklandı. Aksiyon severlerin heyecanla izlediği John Wick serisinin 4. filmi maalesef ertelendi.

Normalde 2021 yılı içerisinde vizyona girecek olan John Wick 4 vizyon tarihi 2022’ye alındı. Bu 1 yıl ertelenmenin iki sebebi bulunuyor. Bunlar ise; koronavirüs salgını ve Matrix 4 filmi. Aksiyon severlerin vazgeçemediği John Wick‘in yeni filmini bekleyenlere bugün kötü bir haber geldi. Filmi 2022’ye ertelendi.

John Wick 4 vizyon tarihi


Normalde 21 Mayıs 2021’de yayınlanması beklenen film,  27 Mayıs 2022‘ye çekildiği açıklandı. Tabii ki John Wick 3: Parabellum filmini izleyen kişiler, serisinin dördüncü filmini de kesinlikle izleyeceklerdir. John Wick 4’ün yeni vizyon tarihi açıklanmış oldu.

Avengers’ın son filmi vizyona girmişken. Bütün bunlara rağmen gişede çok başarılı bir performans çizen, aksiyon dozunu yukarı çıkarmasıyla olumlu yorumlar alan John Wick 4 filmi 21 Mayıs 2022’de vizyonda olacak.

Warner Bros da aynı tarihe Matrix 4 filmini yerleştirdi. Her iki film de hemen hemen aynı kitleye hitap ediyor. Aynı gün vizyona girmeleri gişe hasılatlarını olumsuz etkileyebilir. Dolayısıyla Lionsgate’in zaten John Wick 4’ü ertelemesi bekleniyordu.

Aksiyon Sevelere Üzücü Haber: John Wick 4 Ertelendi!

Bilindiği üzere  2019 Mayıs ayında vizyona giren serinin üçüncü filmi John Wick: Chapter 3 – Parabellum, gişeyi alt üst etti. İlk günlerinde 56.8 milyon dolarlık gişe hasılatına imza atan John Wick 3’in oyuncu kadrosunda eski filmlerden Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick ve Ruby Rose yer alıyor. İlk iki filmde kamera arkasına geçen Chad Stahelski’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Oscar ödüllü Halle Berry, Hiroyuki Sanada, Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Saïd Taghmaoui, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, “Baskın”dan tanıdığımız Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve dövüşçü Tiger Hu Chen bulunuyor.

John Wick özeti

John Wick: Chapter 3 – Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick’in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir.

Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

Aksiyon Sevelere Üzücü Haber: John Wick 4 Ertelendi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu