Tiktok Takipçi Satın Al

John Wick 3 Filminin Maliyeti Ne Kadar?

17 Mayıs tarihinde vizyona giren aksiyon filmi John Wick 3’ün maliyeti açıklandı. Baş rolünde Keanu Reeves’li John Wick 3 filminin şaşırtan maliyeti sizce ne kadar?

Serinin devam filmi olan John Wick: Chapter 3 – Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick‘in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir.


Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir…

John Wick 3 Filminin Maliyeti Ne Kadar?

John Wick 3 Filminin Maliyeti

Bu filmde çıta biraz daha yükselmiş olduğunu söyleyelim. Filme gittiğinizde ne demek istediğimizi gayet anlayacaksınız.

John Wick 3 filminin çekimleri tam olarak 55 milyon dolara mal olmuş durumda. Diğer filmlere göre biraz düşük olsa da ancak film gerçekten muhteşem olmuş. Kalite yine konuşmuş diyebiliriz. Fakat serinin önceki filmlerine baktığımızda ise ayrılan bütçeye miktarın giderek arttığını görüyoruz.

John Wick 1 filminin yaklaşık 25 milyon dolara çekildiği tahmin ediliyordu. John Wick 2 filminin bütçesi ise ortalama 40 milyon dolar civarındaydı. Serinin büyük ilgi görmesiyle birlikte oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil ediliyor. Aksiyon sahnelerinin geliştirilebilmesi adına bütçe yükseltiliyor. Şayet serinin devam etmesine karar verilirse bir sonraki filmin daha büyük bir bütçesi olacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu