Tiktok Takipçi Satın Al

Jhin CT

Bu makalemizde size League of Legends Jhin karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Jhin ct, ct jhin, lol jhin ct...

LoL Jhin CT hangi karakterler vardır? İşte bu sorunun cevabı bu içeriğimizde. Jhin ct adı ile bilinen bu karakterin bir diğer ismi de Virtüöz’dür. Oyunun yazmış olduğu hikayeye göre cinayetin sanat olduğuna inanan bu karakter çok korkunç bir psikopata dönüşmüştür.

Bir zamanlar hapishane köşelerinde çürürken biraz sayesinde gün yüzüne çıkan bu karakter ortalığa korku dağıtmaktadır. Dur durak bilmeyen bu karakter önüne çıkan her şeyi alt edip geçmektedir. Düşmanlarını titizlikle ve canla başla öldüren bu karakter çok adi bir suikastçıdır.


Silahını adeta bir fırça gözüyle bakalım bu karakter ortaya çıkardığı sanatsal vahşet eserleri ile de hem adının geçtiği yerde hem de gölgesinin ayak bastığı alanda nam salmıştır. Oyun içerisindeki rolü nişancı niteliğindedir. Oyunun tasarlamış olduğu bu karakterini zorluk seviyesi ise orta derecededir. son derece popüler olan karakterlerden bir tanesi olan bu oyuncu hemen hemen her oyunda yerini almaktadır.

LoL Jhin Karşı Güçlü Kahramanlar

 • Yasuo
 • Seraphine
 • Swain
 • Ashe
 • Karthus

LoL Jhin Güçsüz Kahramanlar

 • Caitlyn
 • Lucian
 • Jinx
 • Kog’Maw
 • Aphelios

Jhin CT

İlgili Makaleler

Jhin Yetenekleri

 • Pasif (Suflör)

karakter pasif yeteneği sayesinde suflör adı verilen silahı ile olağanüstü hasarlar vermektedir. Çok hassas olan bu silahlı sabit bir hızla atış yapmaktadır. Cephanesini de 4 tane mermi taşıyan bu silah son kurşununda oldukça çok bir kritik hasar barındırmaktadır. suflör adı verilen silah her kritik vuruş yaptığında karaktere İlhan vererek çok kısa bir süreliğine ilave olarak hareket hızı kazanmaktadır.

 • İlham Ateşi (Q)

Karakter bu yeteneği kullandığında rakibine büyüye barınmış bir fişek atar. Fişek en fazla 4 tane hedefe isabet edebilir. Ve suflör adı verilen silahtan ateşlenen bu fişeklerin verdiği hasar. Katlettiği her hedef başına oldukça artar.

 • Trajedi (W)

Karakter bu yeteneği kullanıldığında bastonlu savurarak muazzam menzile sahip bir atış gerçekleştirir. Atış bir şampiyonu isabet ederse o şampiyon durur. Ve yapmış olduğu atışa göre karakter belirli bir hareket hızı kaybeder.

 • Esaret Çiçeği (E)

Karakter esaret çiçeği yeteneğini kullandığında görünmez bir Nilüfer kapanı kurar. Kapana yakalanan rakipleri yavaşlatır ardından Nilüfer kapanı çevreye yaprak saçarak patlar ve birimlere hasar verir. Eğer bu karakter bir şampiyon kaydederse katlettiği şampiyonun üzerine bir Nilüfer kapanı yerleştirir.

 • Son Perde (R)

Karakter bu yeteneğini kullandığında omuzdan ateşlenen bir mega topu ileriye doğru gönderir. Bu ateşlenen top bir şampiyona isabet ettiğinde durur.

Jhin Hakkında Genel Bilgi

Jhin CT

Jhin, League of Legends (LoL) adlı popüler oyunda kullanılan bir karakterdir. Oyunda “Saldırı Nişancısı” (Marksman) olarak sınıflandırılan Jhin, yüksek hasar verebilme yeteneği ile bilinir. Jhin’in oyun içi özellikleri ve nasıl oynanacağı hakkında bilgiler, bu makalede detaylı bir şekilde ele alınacak.

Jhin’in yetenekleri, dikkatli planlama ve doğru zamanlamayı gerektirir. Pasif yeteneği olan “Zamanın Balesi” ile Jhin, dördüncü saldırısında ekstra hasar verir ve hedefini yavaşlatır. Bu pasif yeteneği etkili bir şekilde kullanmak, Jhin’in saldırı potansiyelini artırır.

Jhin’in Q yeteneği olan “Dört Karanlık Kurşun” ise bir hedefe odaklanarak hasar verme imkanı sağlar. Bu yetenek, doğru hedef seçimi ve beceri ile birleştiğinde büyük ölçüde etkili olabilir. Fakat doğru zamanlama ve hedef seçimi önemlidir çünkü yetenek düşman birimin arkasında olan diğer hedeflere hasar vermez.

Jhin’in W yeteneği olan “Ara Sıra Hesap” ise geniş bir alandaki düşmanları yavaşlatabilir, hatta etkisiz hale getirebilir. Bu yetenek, rakiplerinizin hareket etme özgürlüğünü kısıtlamak için kullanılabilir ve takımınıza avantaj sağlayabilir.

Jhin CT

Jhin’in E yeteneği olan “Lanetlenmiş Tapınak” ise bir tuzağın yerleştirilmesini sağlar. Bu tuzağı düşmanlarınıza takip veya geri çekilme imkanı vermeden önce yerleştirebilirsiniz. Bu tür taktikler, düşmanların beklenmedik bir şekilde hareket etmelerini engelleyebilir ve Jhin’in avantajını artırabilir.

Son olarak, Jhin’in R yeteneği olan “Gelişen Hedef” ise büyük bir etki yaratan bir saldırıya olanak sağlar. Bu yetenek, uzak mesafelerdeki düşmanları hedef alabilir ve büyük hasar verebilir. Doğru zamanlama ve hedef seçimi ile Jhin’in R yeteneğini etkili bir şekilde kullanmak, takımınıza büyük avantaj sağlayabilir.

Tüm bunların yanı sıra, Jhin’in yüksek hasar verme yeteneğiyle düşmanlarını etkisiz hale getirebilir ve takımınıza zafer sağlayabilirsiniz. Jhin’i oynarken, pasif yeteneğini en iyi şekilde kullanmak ve yeteneklerini doğru zamanlama ile kullanmak önemlidir. Ayrıca, takımınızın ihtiyaçlarına göre uygun eşyaları seçmek ve stratejinizi buna göre şekillendirmek de önemlidir.

Evet bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Jihn yeteneklerine ve Jihn CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Jhin CT

Jhin CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu