«
JBL Live Serisi Türkiye'de İlk Kez Satışta Kulaklık / Hoparlör Haberleri Teknoloji Haberleri

JBL’in yeni performans canavarı kulak üstü bluetooth kulaklıkları JBL Live Serisi online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa açıldı.

Hediye JBL Go bluetooth hoparlör ile gelen modeller n11.com’da müzik düşkünlerini bekliyor.

Renkli ve dayanıklı bluetooth hoparlörleriyle ünlü marka JBL, kulak üstü bluetooth kulaklıklarıyla da ön plana çıkmaya devam ediyor. JBL’in yeni performans canavarı kulaklık modeli Live Serisi n11.com’da 999.00 TL’den başlayan fiyatlarla ve sepette ek 100 TL’lik indirimlerle satışa sunuluyor.

JBL Live Serisi Türkiye'de İlk Kez Satışta Kulaklık / Hoparlör Haberleri Teknoloji Haberleri

JBL Türkiye garantisi ile satışa sunulan modeller n11.com’da JBL Go bluetooth hoparlör hediyesi ile geliyor. 500BT, 650BTNC ANC ve 400BT modelleri ile gelen Live Serisi online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. JBL Live 400BT 999.00 TL’den, JBL Live 500BT 1.190,00 TL’den ve JBL Live 650BTNC ANC ise 1.490,00 TL’den n11.com’da satışa sunuluyor. Satın alınan her Live Serisi yanında JBL Go bluetooth hoparlör ile n11.com’da müzik severleri bekliyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *